חשד לרצח: נמצאה גופת החייל הנעדר מראמה

גופתו של תאמר אבו ימן מהכפר ראמה, חייל צה"ל שנעדר מזה כשבוע, נמצאה בעליות לאוניברסיטת חיפה ועליה סימני אלימות. אביו של הצעיר הגיע ואמר: "התרעתי על כך שבני בסכנת חיים, אבל לא הקשיבו לי"

תאמר אבו ימן (חדשות 2)

בתום חיפושים ממושכים נמצאה היום (ד') גופתו של תאמר אבו ימן, חייל צה"ל תושב הכפר ראמה בן 19 שנעדר מזה כשבוע. על גופתו של ראמה נמצאו סימני אלימות ובמשטרה בודקים חשד לפלילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגופה נמצאה על ידי קרובי משפחתו של הצעיר בעליות לאוניברסיטת חיפה. כוחות גדולים של משטרה ומעבדה ניידת לזיהוי פלילי הגיעו למקום והחלו בחקירת האירוע. "התרעתי על כך שבני נמצא בסכנת חיים אבל לא הקשיבו לי ועכשיו התברר שהבן שלי נרצח", קרא אביו של הצעיר, עלי אבו ימן. 

אתמול סיפרו בני משפחתו של אבו ימן כי הוא נעלם ביום רביעי האחרון, אחר שעדכן את משפחתו שהוא יוצא לחיפה לבלות עם חברים ולקנות בגדים. סאלח, קרוב משפחתו של אבו ימן, אמר כי המשפחה פנתה לכל הגורמים המעורבים כדי לחפש אותו.

הזירה שבה נמצאה הגופה (חדשות 2)

עוד בטרם מציאת הגופה, הביע סאלח דאגה לגורל של קרוב משפחתו בשיחה עם חדשות 2 Online: "ביום רביעי בשבע בערב הוא יצא משכונת החיילים המשוחררים. לא היה שום סימן שהוא הולך לפגוע בעצמו - הוא בחור נורמלי לחלוטין".

אביו של הצעיר סיפר אתמול כי הקשר עם הבן אבד בשבוע שעבר. "מאז אין שום סימן ממנו ושום התקשרות איתו", אמר, "אנחנו מנסים להתקשר אליו ואין מענה, וגם אין שום סיבה להיעלמות שלו: הוא בחור נורמטיבי, שנמצא בקשר טוב עם כולם. אנחנו מאוד דואגים לגורלו - לא רק אנחנו והמשפחה הקרובה, אלא גם הכפר כולו".