המתלוננת: "עוד חיילות הותקפו על ידי ברלד"

האישה בת ה-36 שהגישה תלונה נוספת נגד הקומיקאי על מעשה מגונה, שביצע בה בעת שירותם הצבאי, טוענת בתלונתה כי היו עוד חיילות בבסיס שהעידו על "אופיו האלים" לכאורה של השחקן. במקביל, צעירה נוספת בת 20 מתלבטת האם להגיש תלונה נגד הבדרן. אמרגנו: "הוא בוכה כל הזמן"

הגיע לעימות במשטרה (משה שי פלאש 90)

החקירה מסתעפת: אישה בת ה-36, תושבת המרכז שהגישה אמש (ג') תלונה נגד הקומיקאי ירון ברלד על מעשים בעלי אופי מיני, טוענת כי בעת שירותם הצבאי שלוש חיילות נוספות העידו על אופיו האלים לכאורה בפני קצינת ח"ן בבסיס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקביל, צעירה בשנות ה-20 לחייה מתלבטת האם להגיש תלונה נוספת על מעשה מגונה, שלכאורה ביצע בה הבדרן בעת האחרונה. ברלד הגיע בצהריים לתחנת המשטרה בחדרה כדי לעבור עימות עם המתלוננת בת ה-17, שתלונתה החלה את הפרשה. אמרגנו סיפר כי "הוא בוכה כל הזמן".

בת ה-36 הגיעה אמש לתחנת המשטרה בחדרה והתלוננה כי ברלד ביצע בה מעשה מגונה לפני 16 שנה, במהלך שירותם הצבאי. לדבריה, היא סיפרה על כך למפקדיה, אך תלונתה לא טופלה. עתה הגישה את התלונה כדי לחזק את עדותה של הנערה בת ה-17 שהתלוננה אף היא כנגד הקומיקאי על מעשים בעלי אופי דומה.

עוד תלונה בדרך? ברלד (עודד קרני, mako)

"לא כל תלונה מוזמנת היא פסק דין"

פרקליטו של ברלד עו"ד ליאור אפשטיין אמר הבוקר בראיון לגל"צ כי יש להיזהר ולהטיל ספק במהימנות התלונה החדשה של בת ה-36. "יש אנשים שמתפרנסים מהאסון הזה", האשים. "אירוע תקשורתי כזה מעורר תלונות שונות. איפה הייתה התלונה הזו לפני שבוע? ה'זאב זאב' הזה ימשיך לנהל את חיינו? תלונה זה דבר שצריך להתייחס אליו בכובד ראש, ולא כל תלונה מוזמנת היא פסק דין".

המתלוננת בת ה-17, שתלונתה החלה את הפרשה, טענה כי ברלד הבטיח שישלב אותה בתעשיית הטלוויזיה ואז תקף אותה מינית. "התחלנו להתכתב לפני כמה חודשים באינטרנט. הוא הבטיח שישלב אותי בתעשיית הטלוויזיה ויקדם אותי לאודישנים", תיארה. "במוצאי שבת הוא אסף אותי מביתי ובשלב מסוים החל לגעת בחזה ובישבן שלי. השתחררתי מאחיזתו, עזבתי את המקום ולמחרת הגשתי תלונה".

"זה היה קשר ידידותי, ניסיתי לעזור לה"

אולם גרסתו של הקומיקאי אחרת. לדברי ברלד, התלונה שהגישה נגדו הנערה "אינה מדויקת" והוא למעשה נסחט על ידה. "זה היה קשר ידידותי. ניסיתי לעזור לה", טען ברלד במשטרה. "באותו ערב התפתח בינינו ויכוח, אחרי שהבנתי שהיא דורשת ממני כספים. בשלב זה הוצאתי אותה מהרכב ואז נסעתי". הקומיקאי הדגיש כי הקשר היה ידידותי, ללא אופי מיני, ובעבר סייע לנערה כספית לבקשתה.

לדבריו, כאשר נפגשו השניים באותה שבת ביקשה ממנו הנערה שירכוש עבורה מכשיר אייפון חדש, וכשהשיב לה כי ירכוש לה מכשיר משומש - איימה עליו שתתלונן נגדו במשטרה על כך שביצע בה מעשים מגונים לכאורה.

אז, לטענתו, הוציא אותה בכוח ממכוניתו ואחר כך עזב את המקום. כשהגיע לביתו החליט לשלוח לה מסרון הכולל הודעת התנצלות, אבל זה כבר היה ככל הנראה מאוחר מדי עבור אותה נערה. יום למחרת היא הגישה נגדו תלונה במשטרה.