גבר נדקר למוות בנתניה; נעצר חשוד

אירוע רודף אירוע: ציון טוויל, בעל פיצוציה בשנות ה-40 לחייו נדקר ונפצע אנושות על ידי אדם שעמו היה בסכסוך לפי החשד. לאחר כשעתיים נקבע מותו של טוויל בבית החולים. מאבטח שהיה באזור הצליח לתפוס את החשוד שניסה להימלט מהמקום והוא הועבר לידי המשטרה

גל הפשיעה לא נפסק: ציון טוויל, בעל פיצוציה בשנות ה-40 לחייו, נדקר למוות הבוקר (ד') לאור יום על ידי אדם שנכנס לחנות שבה הוא עובד ברחוב הרצל במרכז נתניה. הפרדמיקים שהגיעו לזירה פינו אותו במצב אנוש לבית החולים לניאדו בעיר, שם נקבע מותו לאחר כשעתיים, למרות מאמצי ההחייאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד נמלט מהמקום, אך נתפס זמן קצר לאחר מכן על ידי מאבטח מהתחנה המרכזית הסמוכה, שהבחין בו במנוסתו. החשוד הועבר לתחנת המשטרה ועל פי הערכה ראשונית, הרקע למקרה הוא ככל הנראה סכסוך בין השניים.

פרמדיקים של מד"א ממרחב שרון שהוזעקו לזירה על ידי עוברי אורח העניקו לטוויל טיפול רפואי ראשוני, ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים לניאדו בעיר, שם נקבע מותו. גם המשטרה הוזעקה למקום ופתחה בחקירת נסיבות המקרה. זהות הדוקר לא ידועה בשלב זה ומצוד נפתח אחריו.

אתמול: רימוס רסס התפוצץ בשוק בפתח תקווה

בשבועות האחרונים התגבר גל הטרור הפלילי ברחבי המדינה, כשאתמול התפוצץ רימון רסס בשוק בפתח תקווה וגרם לפציעתם של חמישה אזרחים. מדובר במקרה שמצטרף לרבים נוספים לפניו ולתחושת חוסר ביטחון גוברת בציבור. גם במשטרה החליטו לאחרונה להיתרם למאבק להחזרת השקט לרחובות, והמפכ"ל הורה להגביר את הנוכחות של אנשי המשטרה.

אתמול פורסם במהדורה המרכזית כי שעות ספורות לאחר שרימון הרסס הושלך בפתח תקווה, פנה ראש העיר יצחק ברוורמן לניצב הפורש מנשה ארביב, על מנת שיסייע לו בהתמודדות עם גל מעשי האלימות שפקדו לאחרונה את עירו. ארביב שהתפטר מהמשטרה בעקבות פרשת "הרב והניצב", השיב לו בחיוב והדגיש שיעשה זאת בהתנדבות וללא תמורה. בשבוע הבא השניים צפויים להיפגש לפגישת עבודה ראשונה.