הפיצוץ בעכו: שלושה חשודים נעצרו

הותר לפרסום כי המשטרה עצרה שלושה חשודים במעורבות בפיצוץ שגרם לקריסת הבניין בעכו ולמותם של חמישה בני אדם. לאחר הפיצוץ טענו התושבים: "ההרוגים קיבלו איומים על רקע אנטנות שהוצבו על גג הבניין"

זירת הפיצוץ, עכו (חדשות 2)

הותר לפרסום: ימים ספורים לאחר פיצוץ בלון הגז בעכו, עצרה המשטרה שלושה צעירים החשודים במעורבות במקרה, שגרם לקריסת בניין מגורים, למותם של חמישה בני אדם ולפציעתם של כ-12 תושבים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי אחת הסברות, השלושה פעלו בעקבות סכסוך מקומי, ככל הנראה על רקע מאבק בין התושבים על הצבת אנטנות סלולאריות על גג המבנה. תחילה העריכה המשטרה כי הפיצוץ נגרם כתוצאה מדליפת גז, אך עד מהרה התעורר החשד כי הרקע לאירוע פלילי. בני משפחתם של ההרוגים טענו כי הם משוכנעים שמטען חבלה הוא שגרם לקריסה, והזהירו כי ההרוגים ספגו איומים בימים שקדמו למקרה. במשטרה פתחו בחקירה ועד מהרה נעצרו החשודים.

ניסיונות חילוץ בזירה (דובר צה"ל)

אחיו של אחד החשודים בפרשה דחה השבוע את החשדות המופנים כלפיו. "אחי כלל לא קשור לזה", טען בשיחה עם חדשות 2 Online. "הוא מעולם לא היה מעורב בדברים כאלה, אין לו חלק בזה".

הוא הפנה אצבע מאשימה כלפי אדם אחר, שלטענתו הציב את האנטנות הסלולאריות שהיו במוקד הסכסוך בין התושבים בשכונה. "הוא זה שאחראי, הוא גרם לכך שאנשים בעיר העתיקה חלו במחלת הסרטן בגלל הקרינה", הדגיש.

עו"ד דבאח, היום (חדשות 2)

גם פרקליטם של החשודים, עו"ד שאדי דבאח דחה את טענות המשטרה. "החשודים מכחישים כל קשר לאירוע הזה. עדיין לא נחשפנו לחומר החקירה", הדגיש עו"ד דבאח. "מדובר בצעירים שהיו בקרבת מקום לאירוע".