תיעוד: רגעי הפיצוץ בשוק בפתח תקווה

שעות ספורות אחרי האירוע הפלילי שהתרחש בדוכן החלפת הכספים בשוק בעיר וגרם לפציעת חמישה בני אדם - נחשף תיעוד ממצלמות האבטחה שקלטו את רגעי החרדה. כך זה נראה

זמן קצר אחרי פיצוץ הרימון היום (ג') באמצע שוק הומה אדם בפתח תקווה שהביא לפציעתם של חמישה בני אדם באורח קל- נחשף תיעוד האירוע שנקלט במצלמות אבטחה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה הרימון נזרק ולאחר מכן מבין אחד מעוברי האורח כי מדובר באמצעי לחימה. שניות ספורות אחר כך מתרחש הפיצוץ שהביא לפציעתם של חמישה בני אדם באורח קל.

במקום נוצרה מהומה גדולה וניתן לראות מספר בני אדם חשים לעזרתה של אישה שנפלה על האדמה כתוצאה מההדף. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת האירוע העניקו לפצועים טיפול רפואי ולאחר מכן פינו אותם לבית החולים.

כוחות גדולים של משטרה שהוזעקו למקום החלו לחקור את נסיבות האירוע. על פי ההערכה, הרימון נזרק הנראה על ידי רוכב אופנוע שחלף במקום ונמלט לאחר מכן. השוק היה הומה בקונים בזמן האירוע. בעל המקום, המוכר למשטרה, לא נפגע. הפצועים פונו לבית החולים בילינסון, כשהם סובלים מפגיעות רסיסים.

אחת הפצועות באירוע סיפרה שהבחינה באדם שוכב באמצע הכביש ולידו הייתה אישה שנפגעה בראשה. "אני לא יודע מי יכול היה לעשות את זה. לא ראיתי מי זרק את הרימון. פתאום שמעתי רעש והבחנתי שמדובר ברימון", אמר גרה מנסור, בעל עסק בשוק שנפצע אף הוא מרסיסים.

"בסביבות השעה 12:00 התקבלה קריאה על נפגעים מזריקת רימון בפתח תקווה", מסר דורי חיים, מנהל מרחב ירקון במד"א. "הגענו בכוחות מתוגברים לזירה ואיתרנו בסך הכל 5 עוברי אורח שנפגעו מרסיסים בחלקי גוף שונים".