ירון ברלד מגיב על החשדות: "עצוב לי"

כוכב "ארץ נהדרת" מגיב לראשונה לחשדות כי תקף מינית נערה בת 17. "הייתי רוצה מאוד לשתף אתכם בסיפור המלא", אמר, "לצערי אני לא יכול בשלב זה". פרקליטו הביע תקווה שהפרשה תסתיים במהרה: "הפער בין התיק לאופן שבו הוא מוצג בתקשורת אינו ניתן לגישור"

בדרן בלב הסערה, ברלד (mako)

שעות ספורות לאחר שהותר לפרסום כי הוא חשוד בתקיפה מינית של נערה בת 17 - הבדרן ירון ברלד מגיב לראשונה. "עצוב לי", אמר בהודעה שפרסם לעיתונות. "הייתי מאד רוצה לשתף אתכם בסיפור המלא, אבל לצערי אני לא יכול בשלב זה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקומיקאי שזכה לפרסום רב בשנה האחרונה לאחר שהצטרף לתוכנית "ארץ נהדרת", חשוד כי תקף את הצעירה, שלה הבטיח כי ייקח אותה לאודישנים ויקדם את הקריירה האומנותית שלה. "אני רק יכול לקוות שאני אוכל, כמה שיותר מהר, לספר את הצד שלי למקרה העצוב הזה", הוא הדגיש היום.

פרקליטו של ברלד, עו"ד ליאור אפשטיין, הביע גם הוא תקווה שהפרשה תסתיים במהרה. "לא הייתי ממהר לתייג את הסיפור. משהצטרפו הפרטים, די ברור איך תסתיים הפרשה, אך נורא חבל וכואב שהיא התחילה", אמר אפשטיין. "בעולמי - עולם המשפט, הפער בין התיק לבין האופן בו הוא מוצג בתקשורת אינו ניתן לגישור".

את התלונה נגד הבדרן הגישה הצעירה כבר ביום ראשון האחרון. ברלד עוכב לחקירה על ידי משטרת חדרה, ושם הכחיש מכל וכל ביצוע מעשים מגונים מכל סוג שהוא. הוא שוחרר בתנאים מגבילים למעצר בית בן חמישה ימים. במקביל, הודיעה הפקת התכנית "ארץ נהדרת" של הזכיינית קשת על השעייתו של הקומיקאי עד לבירור כל הטענות נגדו.

מסוכנות "מאמא ייצוג אמנים ויוצרים" המייצגת את הקומיקאי נמסר כי "צו איסור הפרסום הוסר לאחר התעקשותו של ירון לא להסתתר מאחוריו. מדובר בסיפור עצוב לכל המעורבים. אנחנו כמובן מבינים את חשיבות עבודת המשטרה ואת הצורך לרדת לעומק העניין, וזהו גם האינטרס של ירון".