5 פצועים בפיצוץ רימון בשוק בפתח תקווה

הטרור הפלילי שוב מכה בלב הערים? רימון שהושלך לעבר דוכן החלפת כספים גרם לפציעת חמישה בני אדם. הם קיבלו טיפול במקום ופונו לבית החולים. אחד הפצועים, בעל חנות בשוק: "לא יודע מי יכול היה לעשות כזה דבר". בעלי דוכן הכספים מוכר למשטרה

רימון רסס הושלך הבוקר (ג') לעבר דוכן החלפת כספים בשוק העירוני של פתח תקווה וגרם לפציעתם קל של חמישה עוברי אורח. בעל המקום, המוכר למשטרה, לא נפגע. הפצועים פונו לבית החולים בילינסון, כשהם סובלים מפגיעות רסיסים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרימון התפוצץ ברחוב דוד מאיר גוטמן בעיר. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת האירוע העניקו לפצועים טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן פינו אותם לבית החולים. כוחות גדולים של משטרה שהוזעקו למקום והחלו לחקור את נסיבות האירוע ועל פי ההערכה, הרימון נזרק הנראה על ידי רוכב אופנוע שחלף במקום ונמלט לאחר מכן. השוק היה הומה בקונים בזמן האירוע.

אחת הפצועות באירוע סיפרה שהבחינה באדם שוכב באמצע הכביש ולידו הייתה אישה שנפגעה בראשה. "אני לא יודע מי יכול היה לעשות את זה. לא ראיתי מי זרק את הרימון. פתאום שמעתי רעש והבחנתי שמדובר ברימון", אמר גרה מנסור, בעל עסק בשוק שנפצע אף הוא מרסיסים.

"בסביבות השעה 12:00 התקבלה קריאה על נפגעים מזריקת רימון בפתח תקווה", מסר דורי חיים, מנהל מרחב ירקון במד"א. "הגענו בכוחות מתוגברים לזירה ואיתרנו בסך הכל 5 עוברי אורח שנפגעו מרסיסים בחלקי גוף שונים".

צוותי מד"א מפנים את הפצועים מהזירה (אור גלזר)

בסוף השבוע האחרון: גבר נורה למוות ברחובות

לפני שלושה ימים נורה למוות גבר ברחוב צ'חנובר שבצפון מזרח העיר רחובות. כוחות משטרה גדולים שהגיעו לזירה מצאו גבר פצוע באורח קשה וניסו לבצע בו החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו כעבור זמן קצר. כשהגיעו השוטרים למקום הם מצאו בו את כאמל אבומור, תושב גדרה בן 34 שנפגע ממספר יריות בפלג גופו העליון - וכאמור, מת זמן קצר לאחר מכן מפצעיו.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי אבומור ככל הנראה שימש כמאבטח שהועסק באתר בנייה סמוך. כוחות משטרה שכוללים אנשי זיהוי פלילי הגיעו לזירת הירי והחלו לבצע פעולות חקירה לפיענוח האירוע.