הותר לפרסום: הקומיקאי ירון ברלד חשוד שתקף מינית בת 17

ירון ברלד, הקומיקאי בתכנית "ארץ נהדרת", נחקר אתמול על ידי משטרת חדרה בחשד כי ביצע בנערה מעשים מגונים. לטענת הנערה, השחקן ביצע את המעשים תוך הבטחה לסייע בקידום הקריירה האומנותית שלה. ברלד הכחיש את החשדות נגדו ונשלח למעצר בית של 5 ימים בתנאים מגבילים. במקביל הוחלט להשעות אותו מהתכנית עד לבירור הטענות

חשוד שתקף מינית נערה. ירון ברלד (משה שי, פלאש 90)

הותר לפרסום: הבדרן והקומיקאי כוכב התכנית "ארץ נהדרת" ירון ברלד, נחקר אמש (ב') בחשד שביצע מעשה מגונה בנערה בת 17.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ברלד המתגורר בתל אביב, שוחרר בתנאים מגבילים למעצר בית בן חמישה ימים לאחר שנחקר בתחנת חדרה. מפרטי החקירה עולה כי השחקן הכיר לפני מספר חודשים את הנערה. לטענתו, הוא לא ידע שמדובר בקטינה, וכי הוא פגש אותה בחדרה במוצאי השבת האחרונה לאחר שקיים עמה שיחות ממושכות באינטרנט. הנערה טענה בתלונתה במשטרה כי ברלד הבטיח לה שייקח אותה לאודישנים וייקדם את הקריירה האומנותית שלה.

לטענת המתלוננת, לאחר שנסעו במכוניתו של ברלד, הוא שלח ידיים לחזה ולישבנה. את התלונה הגישה המתלוננת ביום ראשון האחרון. ברלד בחקירתו הכחיש מכל וכל ביצוע מעשים מגונים מכל סוג שהוא.

במקביל, הודיעה הפקת התכנית "ארץ נהדרת" של הזכיינית קשת על השעייתו של הקומיקאי עד לבירור כל הטענות נגדו.

פרקליטו: "לא היה אירוע מיני"

"זו פרשה שעצוב שהתחילה", אמר פרקליטו של הקומיקאי, עו"ד ליאור אפשטיין. "מדובר בשני אנשים טובים שהכירו, והדבר התפתח לאירוע מכאיב לשני הצדדים. לא היה שום אירוע מיני, לא קרה דבר. ירון ברלד ניסה לפרוש את כנפיו על הגוזל הפצוע והדבר יצא גרוע לכולם. הסרנו את צו איסור הפרסום לבקשתו של מרשי. המשטרה חוקרת ויבוצע בהמשך גם עימות, כך שהדברים יתבררו בהמשך".

גורמים במשטרה טוענים כי חקירת הפרשה נמצאת בראשיתה, וכי מדובר במצב של "גרסה מול גרסה". על פי ההערכות, השחקן ירון ברלד יזומן לחקירה נוספת בימים הקרובים.