תלונה במשטרה נגד מני נפתלי

דווקא כעת, לאחר שפג האולטימטום שהציב מני נפתלי לרה"מ נתניהו, החליט שכנם של קרובי משפחתו של אב הבית לשעבר להגיש נגדו תלונה בטענה כי נפתלי נהג לסחוב מצרכי מכולת. מה שעשוי היה להיראות לרבים כמו חזרה ממסע קניות בסופר, עורר חשד בקרב השכן: "עמדתי בחלון ביתי וראיתי את המצרכים שהיו בתוך הארגזים שנשא נפתלי"

גנב מצרכים? מני נפתלי (חדשות 2)

זמן קצר לאחר שפג האולטימטום שהציב מני נפתלי לראש הממשלה נתניהו ולמקורביו בדרישה שיתנצלו על ההאשמות שהפנו כלפיו, הוגשה נגדו תלונה בטענה כי אב הבית לשעבר של מעון ראש הממשלה נצפה כשהוא לכאורה גונב כמויות גדולות של מצרכי מכולת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מר מני נפתלי היה מוריד בכל פעם בין חמישה לשבעה ארגזים, מצרכי מכולת מכל טוב, כאשר חלקים היו פתוחים בחלקם העליון ומשכך יכולתי לראות את המוצרים, וחלקם היו סגורים", טען שכנם של קרובי משפחתו של נפתלי בתצהיר שהגיש.

"המקור לידיעתי היות ונהגתי לעמוד בחלון ביתי וראיתי את מר נפתלי וכן את המצרכים שהיו בתוך הארגזים אשר נשא מר נפתלי בידיו והעלה אותם, חלקם לגיסו וחלקם לגיסתו", הסביר המתלונן.

"בבניין בו התגוררתי התגוררו כשכניי גיסו וגיסתו של מר מני נפתלי", הוא הוסיף. "בשנים 2011-2012 היה מגיע מר מני נפתלי לביתם בכל פעם בשני רכבים שונים. מהרכב יצא מני נפתלי ומתוך הרכב הוצאו ארגזים כאשר בתוכם מוצרי קנייה".

"מפוחד ומבוהל". המתלונן ועו"ד אפרים דמרי

"המתלונן מבוהל ומסרב לחשוף את עצמו"

"הוא מפוחד, מבוהל ומסרב לחשוף את עצמו", סיפר עו"ד אפרים דמרי, פרקליטו של המתלונן. "הוא הרגיש חובה ציבורית להתלונן, אבל לקח לו שבוע עד שאזר אומץ והגיש את התלונה, בעיקר בגלל החשש מהפומביות של המהלך הזה".

מוקדם יותר היום, לאחר שפג האולטימטום שהציב לראש הממשלה ומקורביו בדרישה שיתנצלו בפניו על ההאשמות שהטיחו בו בקשר לפרשת מעון ראש הממשלה, הגיע מני נפתלי ליאח"ה והתלונן על האיומים שקיבל לטענתו על חייו.

עורך דין אפרים דמרי

פרקליטו של נפתלי, עו"ד עופר אלמוג, מסר בתגובה: "טוב תעשה לשכת ראש הממשלה באם תפגין דוגמה אישית ואם יש ברשותם מידע פלילי כלשהוא על מאן דהוא תפנה לתחנת המשטרה הקרובה ותגיש תלונה בעניין. מר נפתלי עובר מסע הכפשות קשה ביותר אך נחוש בדעתו לחשוף את כל האמת הידועה לו".

עו"ד עופר אלמוג