המשטרה עצרה מקורב לשלום דומרני החשוד בביצוע אונס

יחידת להב 433 של המשטרה עצרה 3 חשודים בביצוע עבירות סחיטה ואיומים, אחד מהם מזוהה עם פעילות ארגון הפשיעה של שלום דומרני וחשוד בביצוע עבירות מין, לרבות אינוס. החשודים יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבימ"ש השלום בראשון לציון

מקורב לו חשוד באונס. שלום דומרני (חדשות 2)

מקורב לראש ארגון פשע חשוד באונס: יחידת להב 433 של המשטרה מנהלת תיק חקירה שעניינו חשד לביצוע עבירות סחיטה באיומים, שיבוש חקירה ועבירות מין על ידי שלושה חשודים. אחד מהם מזוהה עם פעילות ארגון הפשיעה של שלום דומרני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מממצאי החקירה עולה חשד כי החשודים סחטו באיומים מספר קורבנות על רקע חוב כספי של אחד מהם. כמו כן, אחד החשודים, הנחשב מקורב לדומרני, חשוד בביצוע עבירות מין, לרבות אינוס.

היחידה עצרה אמש תושב קריית גת - לו מיוחסות על פי החשד עבירות המין - ותושב אילת, אשר יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון בגין העבירות המיוחסות להם. הבוקר עצרה היחידה חשוד נוסף במעורבות בפרשה, שיובא אף הוא להארכת מעצרו בבית המשפט בעיר. בשעות הערב בית המשפט החליט להאריך את מעצרם בשמונה ימים.

עורכת הדין ליה פלוס מסרה בשם דומרני כי "מצער מאוד שרשת חדשותית משמשת יח"צנית עבור המשטרה מטעמים פופוליסטיים, ומסייעת להפצת מידע שקרי לבית המשפט ולציבור. העצורים לא קשורים בעקיפין או במישרין לשלום דומרני. אנחנו, בשמו של מרשי, מגבשים תביעה אזרחית בגין דיבה".