בן 25 נורה למוות בטירה

לאחר ניסיונות החייאה צוות מגן דוד אדום נאלץ לקבוע את מותו של הצעיר כשהיו בדרכם אל בית החולים מאיר בכפר סבא. מחקירה ראשונית עולה כי הצעיר שנורה היה בסמוך לביתו, השתחרר רק לאחרונה מהכלא לאחר שנעצר. את הירי ביצע ככל הנראה אלמוני רעול פנים

אירוע אלים נוסף. צילום ארכיון (חטיבת דוברות משטרה)

מוחמד נסיראת, בן 25, נורה הלילה (א') למוות בטירה. בסמוך לחצות התקבלה הודעה במרחב ירקון של מגן דוד אדום על צעיר שנורה ברחוב המוביל שבעיר. הצוות שהגיע למקום העניק טיפול ראשוני לצעיר ופינה אותו לבית החולים מאיר כשהוא מונשם ובמצב אנוש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדרכו לבית החולים נאלץ הצוות המטפל לקבוע את מותו של נסיראת. מחקירה ראשונית של נסיבות המקרה עולה כי הירי בוצע כאשר נסיראת המוכר למשטרה ואף שוחרר רק לאחרונה מהכלא, היה בחצר ביתו. ממצאי החקירה עולה כי מבצע הירי היה אלמוני רעול פנים.

הפגיעה בנסיראת הייתה בפלג גופו העליון, מה שהוביל לפגיעה במערכת הנשימה שלו. הרקע למעשה עדיין אינו ברור.

"האירועים פוגעים בתחושת הביטחון"

אירוע זה מצטרף לשורה של אירועים פליליים שהתרחשו בתקופה האחרונה. בריאיון שהעניק לחדשות 2 ניצב אהרון אקסול, ראש אגף מבצעים במשטרה, התייחס לשורת האירועים הפליליים בעת האחרונה. "אין ספק שהצטברות האירועים אינה מוסיפה לתחושת הביטחון האישי", אמר, אך דחה את הביקורת החריפה שהוטחה במשטרה: "הישגי המשטרה בשנה החולפת היו עצומים".

שלשום אירע במהלך הלילה פיצוץ ברחוב פוגל בפתח תקווה. הפיצוץ אירע ברכבו של ממלא מקום ראש העיר, אוריאל בוסו מש"ס. לא היו נפגעים, אך נזק נגרם לרכב. המשטרה החלה בחקירה, ועל פי הערכה ראשונית מטען חבלה הונח מתחת לרכב על רקע פלילי. לא היו נפגעים, אך נזק נגרם לרכב.

בהכנת הכתבה השתתף פוראת נסאר