פוענח רצח דוד אלמליח בבת ים

המשטרה עצרה את דניאל זרוג, תושב בת ים, בחשד שרצח את מי שהיה חברו, דוד אלמליח בשנה שעברה. מהחקירה עולה כי אלמליח היה צפוי להעיד נגד זרוג, במסגרת תיק רצח אחר שהתנהל נגדו - על רקע רומנטי

פוענח רצח דוד אלמליח בבת ים (AP)

משטרת מרחב איילון פענחה אתמול את רצח דוד אלמליח בבת ים באוגוסט האחרון. הבוקר (ה') הובא להארכת מעצר העבריין דניאל זרוג, בחשד שביצע את המעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מהחקירה עולה כי אלמליח היה עד מדינה, שאמור היה להעיד בתיק רצח נגד דניאל זרוג שנעצר. במשטרה מדגישים כי רציחתו של אלמליח בוצעה טרם הוקמה התכנית להגנת עדים. פרקליטו של החשוד, עו"ד יצחק איצקוביץ', הכחיש בשמו את החשדות.

עו"ד יצחק איצקוביץ' (יח"צ)

החשוד ברצח, דניאל זרוג, נחשב לכוח עולה בעולם התחתון באזור תל אביב, ומוגדר על ידי המשטרה כעבריין חכם, מתוחכם ומסוכן. זרוג נחשב ליעד משטרתי ושמו עלה לכותרות כשניצל מניסיון חיסול, לאחר שהמטען שנועד לחיסולו התפוצץ במכונית המחסלים.

אלמליח היה עד מדינה נגד חבריו, דניאל זרוג וקובי ביטון מחולון, בתיק הרצח של חן בניהו לפני כשבע שנים. הרקע לרצח היה ככל הנראה רומנטי. בחודש אפריל 2007 נעצר אלמליח בחשד שהיה חבר בקבוצה של עבריינים מחולון, ביניהם החשוד ברצח זרוג וקובי ביטון, שעסקו בגביית חובות מטעם ארגוני פשע.