חשד לניסיון חיסול: צעיר נפצע בינוני מירי בחיפה

צעיר בן 20 פונה לבית החולים כשהוא סובל מפצע ירי בפלג גופו התחתון. הרקע לאירוע ככל הנראה פלילי והמשטרה פתחה בסריקות אחר שני אופנוענים שנמלטו מהמקום

זירת אירוע. ארכיון (חדשות 2)

שוב חשד לניסיון חיסול - הפעם בחיפה: צעיר בן 20 הערב (ד') נורה על ידי שני אופנוענים בצומת הרחובות אידר וחורב שבעיר. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים כרמל כשהוא במצב בינוני עם פצע ירי בפלג גופו התחתון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 18:00, אז נמסר על הירי ועל כך שהחשודים נמלטו מהמקום. המשטרה פתחה בסריקות. מוקדם יותר השבוע נפצע קשה גבר כבן 30 מירי ברחוב בלפור בבת ים, במהלך שוד.

כונני מד"א רכובים על אופנועים שהגיעו לזירת האירוע מצאו במקום גבר שרוע על הכביש כשהוא בהכרה ועם סימני ירי בפלג גופו העליון. חובשים ופרמדיקים העניקו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינו אותו במצב קשה להמשך טיפול בבית החולים.

פראמדיק מד"א עידן הלל שהגיע למקום בניידת טיפול נמרץ של מד"א סיפר: "קיבלנו קריאה על אירוע ירי בבת ים. על הכביש שכב גבר כבן 30 בהכרה, עם סימני ירי בפלג גופו העליון. פינינו אותו תוך כדי טיפול רפואי לחדר הטראומה בבית החולים וולפסון כשהוא במצב קשה".

ההערכה היא כי המקרה אירע על רקע ניסיון שוד של תיק מסוחר תכשיטים. דיווחים אודות חשוד שנמלט מהמקום התקבלו וההערכה היא שמדובר באירוע פלילי.