חשד לתג מחיר: צמיגי 30 רכבים נוקבו בכפר שרפאת

שבוע אחרי האירוע הקודם, חשד נוסף לפעולת תג מחיר באזור ירושלים: אלמונים ניקבו צמיגי 30 מכוניות בכפר שרפאת הסמוך לשכונת גילה בבירה וריססו את הכתובות "ערבים=גנבים" ו"אין דו קיום". משטרת ירושלים פתחה בחקירה לאיתור חשודים במעשה

חשד לפעולת "תג מחיר" סמוך לירושלים: במהלך הלילה (ד') נוקבו צמיגיהם של כ-30 כלי רכב בכפר שרפאת הסמוך לשכונת גילה שבבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מבדיקה ראשונית עולה כי בנוסף להשחתת כלי הרכב, רוססו כתובות גרפיטי גזעניות נגד ערבים. בין השאר נכתב "ערבים=גנבים" ו-"אין דו קיום". משטרת ירושלים פתחה בחקירה לאיתור חשודים במעשה.

בפורום "תג מאיר" גינו בחריפות את המעשה הלילה: "פושעי תג מחיר ממשיכים לגרום נזק המוני לרכוש של ערבים בירושלים וסביבתה - באין מפריע. ביטחונם ורכושם של ערביי אבו גוש, שייח ג'ראח, בית חנינא, אבו-טור, בית צפאפא ושרפאת מופקר שוב ושוב על ידי ממשלת ישראל. ראש הממשלה בנימין נתניהו איבד למעשה את השליטה על השכונות הערביות בירושלים".

צמיגי המכוניות שנוקבו, הבוקר (קבוצת רוטרניק, ירושלים)

בשבוע שעבר נוקבו צמיגיהן של 16 מכוניות ואוטובוס אחד בשכונת עין אילוזה שלמרגלות יער השלום בדרום-מזרח העיר. בסמוך נמצאה הכתובת: "עבודה ערבית - די להתבוללות".

צמיגי רכב נוקבו בבירה (משה מזרחי חדשות 24)

בחודש שעבר הוצתה בכפר דיר איסתיא שליד אריאל דלת של מסגד ובמקום רוססו כתובות נאצה ובהן: "ד"ש מקוסרא". אחד מתושבי הכפר ראה את האש הבוערת במסגד בסביבות השעה 3:00 בלילה והחל לכבותה. במקום רוססה גם הכתובת "נקמת דם עבדייך השפוך". התושבים האשימו אז כי מתנחלים הם שאחראים להצתה, שאותה כינו "מעשה טרור".