תמונות מעצר החשודים בשוד בבת ים: "עם אקדחים שלופים"

הרוחות ביפו סוערות, לאחר שמעצר חשודים בשוד תכשיטים בבת ים - כלל ידויי אבנים ואלימות. במשטרה התפלאו לנוכח האווירה המתוחה, והתושבים מתחו ביקורת על השוטרים. במקביל נלחם על חייו סוחר התכשיטים שנורה

המעצרים ביפו

"הם השתמשו באלימות כלפי הילדים שלנו וגרמו לחתכים ופציעות - אפשר לחשוב מה קרה". עדיין לא ברור אם שני החשודים שנעצרו בחשד לביצוע השוד בבת ים יובאו מחר בבוקר להארכת מעצר - אך הרוחות ביפו סוערות. גורם במשטרה סיפר שבעת שהבלשים ניהלו מרדף אחרי שני החשודים, נמלטו אלה לפרדס - ואז החלו ידויי אבנים לעבר המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורם במשטרה אמר כי "זה פחות מתאים ליפו ויותר מתאים לשטחים אבל אולי זה מראה על האווירה הסוערת באזור". במקביל, תושבי השכונה שבה נעצרו החשודים סיפרו שהמשטרה הגיעה עם אקדחים שלופים כאילו מדובר בפעילי טרור ולא בחבר'ה צעירים. "הם השתמשו באלימות כלפי הילדים שלנו וגרמנו לחתכים ופציעות אפשר לחשוב מה קרה", סיפר אחד התושבים.

"אווירה סוערת בעיר"

מפקד מחוז תל אביב במשטרה ניצב בנצי סאו הורה על הקמת כוח משימה מיוחד לאחר החיסול ביום שבת שאמור לתגבר את הפעילות השוטפת של המשטרה ביפו - אך גורמים במשטרה טוענים כי מדובר מ"שמיכה קצרה". "גם אם אזור יפו מכוסה, באזורים אחרים בתל אביב יורגש חוסר בכוח אדם שעבר ליפו", אמר גורם במשטרה.

במקביל, בבית החולים וולפסון בחולון נלחם על חייו אורן אלגום (34) סוחר התכשיטים שנפצע מירי ברחוב בלפור בבת ים. בהקלטה של עדת ראייה לשוד שהתקשרה למד"א ניתן היה לשמוע את הבהלה הרבה באזור, כשטרם היה ברור מה נסיבות האירוע. "תבואו דחוף, ירו במישהו", נשמעה עדת הראייה בהקלטה.