מני נפתלי למפכ"ל: מאיימים על חיי, דורש אבטחה

פרקליטו של אב הבית במעון ראש הממשלה לשעבר פנה לרב-ניצב יוחנן דנינו וביקש ממנו להציב אבטחה למרשו, זאת לאחר שספג איומים ברשת כגון "נשחט אותך אם לא תעזוב את ביבי, נוריד לך את הראש כמו דאע"ש"

נפתלי למפכ"ל: מאיימים על חיי

אחרי עדותו של אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה מני נפתלי בלהב 433, פנה הערב (ראשון) פרקליטו, עורך הדין עופר אלמוג, למפכ"ל רב-ניצב יוחנן דנינו וביקש ממנו אבטחה עבור מרשו. הסיבה: איומים על חייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"החל מיום 20.2.15", כתב עו"ד אלמוג, "קיבל מרשי איומים על חייו בפייסבוק". לדבריו, בין היתר נכתב לו: "נשחט אותך אם לא תעזוב את ביבי, נוריד לך את הראש כמו דאע"ש".

המכתב ששלח נפתלי למפכ"ל

אלמוג הוסיף: "היום צעד מרשי במרכז קוסמוס בעפולה. אחד מבעלי החנויות יצא לעברו, ירק בפניו וניסה לתקוף אותו תוך שהוא צועק "רד מהסיפור של ביבי, אני אגמור אותך".

בשיחה עם חדשות 2 אמר עורך הדין כי "מני חושש לביטחונו. אנחנו רוצים להפנות את תשומת לב משטרת ישראל לאיומים בשתי היממות האחרונות כדי שיורו לנו האם וכיצד לפעול בעניין".

בתוך כך, מעריכים במשטרה כי אין מנוס מפתיחה בחקירה פלילית בפרשת מעון ראש הממשלה, וזאת לאחר שבסוף השבוע מסר נפתלי את עדותו במשך 12 שעות.

על אף שהבדיקה עשויה להוביל לחקירה פלילית, מדובר בעבירות ברף הפלילי התחתון. גורמים במשטרה אמרו כי החוקרים לא הופתעו מפרטי עדותו של נפתלי, שסיפר בין היתר על התנהלות המעון בפרשת הבקבוקים, רהיטי הגן והחשמלאי.

גורם בכיר במשטרה אמר כי נפתלי לא סיפק בעדותו מידע חדש ודרמטי שמשנה את פני הדברים כפי שהם מוכרים, אך הוסיף כי החקירה המשטרתית נדרשת בין היתר על מנת שלא תיוותר "עננת חשדות".