חשד למעילת ענק בחברת yes: עובדת באגף הכספים נעצרה

חוקרי ההונאה של מחוז מרכז במשטרה עצרו עובדת באגף הכספים בחברת הלוויין בחשד שמעלה בעשרות מיליוני שקלים בשנים האחרונות. התלונה אודות הגניבה הוגשה אתמול על ידי yes שם הדגישו: "נפעל בשיתוף פעולה מלא"

חשד להונאה, ארכיון (חדשות 2)

חשד למעילת ענק בחברת הלוויין המובילה בישראל: המשטרה עצרה לפנות בוקר אישה בת 38 באגף הכספים בחברת yes, בחשד למעורבות במעילה במיליוני שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול הגישה הנהלת החברה תלונה למשטרה אודות המעילה שהתגלתה רק ביומיים האחרונים, כשהחשד התמקד בעובדת בהנהלת החשבונות של החברה בעשור האחרון. המעילה שהתגלתה מוערכת ב-24 מיליוני שקלים.

לפנות בוקר הגיעו חוקרי ההונאה של מחוז מרכז לביתה של העובדת בהרצליה, ביצעו חיפוש במקום, עיכבו אותה ובהמשך גם עצרו אותה. היא תובא בשעות הצהריים לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרה.

פרקליטה של החשודה, עו"ד בני כץ, אמר הבוקר בתגובה: "היא נדהמה למשמע החשדות שהועלו נגדה, ואשר אותם שמעה לראשונה במהלך החקירה". עו"ד כץ הוסיף כי מרשתו הכחישה בחקירה כל קשר לחשדות ולגניבה שמיוחסים לה.

מחברת yes נמסר בתגובה כי "במסגרת תהליכי בקרה פנימיים שביצעה החברה, נמצא חשד כי עובדת בחברה ביצעה הונאה פנימית, ומעלה בכספי החברה במיליוני שקלים במשך למעלה מ-10 שנים".

עוד נכתב כי "החברה פתחה בחקירה מעמיקה ויסודית של הדברים, ופנתה אמש למשטרת ישראל עם הממצאים שבידה על מנת שתפעל לחקירה מיידית של המקרה, תוך שיתוף פעולה מלא מצידה".

בהכנת הכתבה השתתף עזרי עמרם.