בשם הבת: אב פתח במצוד עצמאי אחר פדופיל

לאחר שהתרשם כי המשטרה לא עושה די כדי לאתר את החשוד בתקיפת בתו, החליט תושב ראשון לציון לפעול בעצמו כדי למצוא את האיש. בין השאר פנה האב לציירת קלסתרונים והפיץ את דיוקנו של החשוד. במשטרה טוענים: "התלונה מטופלת"

תושב ראשון לציון פתח במצוד עצמאי אחר פדופיל שתקף מינית את בתו, בטענה כי המשטרה אינה עושה די כדי לאתר את החשוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לגרסת האב, בשבוע שעבר ניגש גבר זר אל בתו בת ה-10, בזמן שזו נפגשה עם חברתה ברחוב מרכזי בראשון לציון. האיש שוחח עם השתיים, ולאחר שחברתה של הילדה הלכה לביתה, הוביל אותה החשוד לחצר של בניין סמוך ושם החל לגעת בה. למזלה, הצליחה הילדה להשתחרר מאחיזתו ולהימלט חזרה לביתה.

לאחר שסיפרה לאביה את שאירע, ניגשו השניים לתחנת המשטרה בעיר והגישו תלונה. בשלב זה, כך לטענת האב, טופלה התלונה באופן מרושל. "הם לא דיברו איתה הרבה וגם לא ציירו קלסתרון", הסביר האב. "לא נראה שהם מתכוונים לעשות משהו עם התלונה שהגשנו".

קלסתרון החשוד (הלן פרנסיס)

בעקבות היחס המזלזל שספג לטענתו, פנה האב באופן עצמאי לציירת, וזו ציירה עבורו דיוקן משוער של החשוד, על פי תיאורי הילדה. "חיפשתי תיעוד של החשוד במצלמות האבטחה של כל החנויות שלאורך הרחוב שבו החשוד פנה לבתי - ולא מצאתי", סיפר האב בריאיון לתכנית "שש" עם ערד ניר. עם זאת, לטענתו גילו לו כמה מבעלי העסקים כי "אין זו הפעם הראשונה שבה קטינה מותקפת מינית באזור".

מהמשטרה נמסר בתגובה כי מיד עם קבלת הדיווח, בוצעו סריקות לאיתור החשוד ולאיתור מצלמות, אך ללא תוצאות. עוד נמסר כי כבר ביום א' העבירה המשטרה בקשה למשרד הרווחה לחקירת ילדים בנושא, ולפי שעה עדיין ממתינים שם לתוצאותיה. כמו כן הוסבר כי כל פעולה, כולל הרכבת קלסתרון עם ילדה בת 10 שעברה תקיפה מינית, מחייבת נוכחות של חוקר ילדים, וכי במקביל נמשכות הפעולות לאיתור החשוד.

ממשרד הרווחה נמסר כי הבקשה לחקירה הגיעה כבר ביום ב', ומיד לאחריה זומנו הילדה ואמה לחקירה דחופה. לטענת המשרד, האם סירבה להגיע באותו היום, וזו הסיבה לעיכוב. לפיכך, תיערך החקירה בתחילת השבוע.