האב החשוד בהתעללות בארבע בנותיו החורגות: "שכבתי רק עם חברה של בתי"

האב החשוד בהתעללות ובקיום יחסי מין עם ארבע בנותיו החורגות מכחיש הכל. "מדובר בעלילה", אמר. "מנסים לנקום בי כי קיימתי יחסים עם חברה של הבת החורגת". כתב אישום יוגש נגדו ונגד אמן של הנערות

הצהרת תובע הוגשה היום (ה') נגד האב החשוד בהתעללות בארבע בנותיו החורגות. גם נגד רעייתו, אם הבנות, הוגשה הצהרת תובע, והמשמעות היא שנגד שניהם יוגש בקרוב כתב אישום. "מדובר בעלילה", הגיב היום האב החשוד בדיון בהארכת מעצרו. "קיימתי יחסי מין עם חברה של הבת החורגת שלי ועכשיו כל המשפחה מנסה לנקום בי על זה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האב גם שלל את החשד המיוחס לו שלפיו הוא טען בפני אשתו ובנותיה כי מלאכים השתלטו עליו, ועל פי הוראתם הוא אנס והכה. "בחיים לא תקשרתי, אני לא יודע מה זה תקשורים", טען האב. "הן גם לא יודעות מה זה, הן פשוט קראו בספר ועכשיו הן אומרות שעשיתי את זה".

על פי התחייבות המשטרה, כתב אישום יוגש נגד שני ההורים בחמשת הימים הקרובים. לפיכך, עד הגשת כתב האישום נגדם, שניהם יישארו במעצר.

האם חשודה בכך שידעה על ההתעללויות מצד בן זוגה ולא דיווחה על כך, אלא שבמהלך הדיון האסטרטגיה המשפטית שלה הייתה ברורה: להפריד את עצמה מהאב, ולהצטייר כקורבן. הסנגורית של האם אמרה בדיון שגם היא הוכתה ושהאב אף ניסה להאכיל אותה בעוגיות חשיש ללא ידיעתה כחלק מההתעללות. אלא שהתובע המשטרתי משה פויסטרו טען בדיון שישנן ראיות מוצקות לכך שהאם הייתה שותפה להתעללות, ולעיתים אף באופן פעיל.

האם החשודה בהתעללות בבית המשפט (חדשות 2)

"כשחומר החקירה ייחשף - העניינים יתבהרו"

במהלך הדיון, כאשר ישבו האב והאם בחלק המוקצה לעצירים באולם, ניגש האב וניסה להגיד משהו לאם, אך בני משפחתה מיד נזעקו וצעקו לבית המשפט שלא יאפשר לו לדבר איתה.

עורך דינו של האב, רוני ברוש, אמר בתגובה להגשת הצהרת התובע נגדו כי "האב ממשיך לטעון שמדובר בעלילת דם קשה נגדו. אין לי ספק שכאשר יוגש כתב האישום וחומר החקירה ייחשף, העניינים יתבהרו".