חשד: אב ובנו תכננו לפגוע בקצין משטרה

השניים, תושבי העיר העתיקה, שילמו אלפיים דולר לגורם שלישי במטרה שיפגע בקצין המשטרה – מבלי לדעת שפנו אל סוכן משטרתי. לאחר שהמשטרה הוציאה הודעה כוזבת כי הקצין נדקר ונפצע, תועד הבן כשהוא משלם לסוכן המשטרתי. האב ובנו נעצרו וביום ראשון יוגשו נגדם כתבי אישום

החשודים בהארכת מעצרם (חדשות 2)

הזמנה לחיסול: בית המשפט התיר לפרסם כי אב ובנו, תושבי העיר העתיקה בירושלים, נעצרו בחשד ששילמו לאדם שלישי על מנת לפגוע בקצין משטרה, לאחר שטענו כי זה פוגע בפרנסתם. לרוע מזלם לא ידעו השניים כי הגורם השלישי אליו פנו הוא סוכן משטרתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תחילת הפרשה לפני מספר שבועות, אז הציעו השניים אלפיים דולר לסוכן, בתמורה לכך שינטרל קצין משטרה ויהפוך אותו ל"נכה על כיסא גלגלים". יעד החיסול של השניים היה פקד ג'וני כסברה - המקשר בין המשטרה לבין העדות הנוצריות בעיר העתיקה. במסגרת תפקידו ביקש קצין המשטרה לעשות סדר בנושא ביקורי קבוצות תיירים בעיר העתיקה. האב ובנו, המשמשים כמורי דרך, טענו כי בכך פגע בעסקיהם.

אתמול בבוקר העלתה המשטרה הילוך בטיפול בשניים, כשהוציאה הודעה ולפיה קצין המשטרה נדקר ואושפז בבית החולים במצב בינוני-קשה, אלא שההודעה הייתה מבוימת והשוטר הוחזק באותו הזמן בחדר מבודד תחת שמירה.

זמן קצר לאחר פרסום ההודעה, יצר הסוכן המשטרתי קשר עם שני החשודים ודיווח להם שהמשימה הושלמה בהצלחה. מצלמה נסתרת תיעדה את הבן כשהוא משלם לסוכן המשטרתי. האב ובנו נעצרו ובכוונת המשטרה והפרקליטות להגיש ביום ראשון הקרוב כתבי אישום נגד השניים.