חשד: בן 43 הכה וכלא את חברתו לשעבר

גבר המתגורר בראשון לציון, חשוד שהתפרץ לדירת חברתו לשעבר ותקף אותה בשנתה. בהמשך, הוביל החשוד את האישה לביתו, שם כלא אותה באיומי סכין. היא הצליחה להימלט, רק לאחר שהשתכר ונרדם

הותקפה בביתה ונכלאה, אילוסטרציה (001)

המשטרה עצרה גבר בן 43 בחשד שהתפרץ אתמול (ג') לביתה של חברתו לשעבר ותקף אותה בזמן שישנה. הוא חשוד גם שכלא את האישה בביתו, תוך כדי איומים על חייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטי החקירה עולה, כי המקרה התרחש בשעות הבוקר, בעת שהאישה בשנות ה-30 לחייה נשארה לבד בביתה - זמן קצר לאחר שחברה יצא לעבודה והשאיר את הדירה לא נעולה. בשלב זה, בן זוגה לשעבר התפרץ לדירה, נכנס לחדר השינה והחל להכותה בעודה ישנה.

מהחקירה עולה כי האיש הכה את חברתו לשעבר באגרופיו בפניה ואף הטיח אותה לרצפה. לאחר שגרם לפציעתה, עלה החשד כי הכריח את חברתו לשעבר לבוא עמו לדירתו, תוך שהוא מאיים על חיי ילדיה.

כלא בביתו - והשתכר

לאחר שנענתה לבקשתו, הוביל אותה החשוד לביתו בראשון לציון, כשהוא אוחז אותה בצווארה. כשהגיעו לדירה, נעל הגבר את הדלת והחביא את המפתח בכיסו. בשלב זה, נטל החשוד בקבוק וודקה ושתה ממנו במשך שעות, כשבמקביל הוא ממשיך לאיים כי ידקור אותה בסכין.

סמוך לשעה 20:00, אז נרדם החשוד, ברחה האישה מהמקום ופונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים השרון בפתח תקווה. לאחר שהצליחה להימלט, הגיעו השוטרים לדירתו של החשוד, שם מצאו אותו כשהוא בגילופין ולבוש חולצה מגואלת בדם.

לאחר שעוכב לחקירה, אמר חברה לשעבר של האישה כי היא אכן הייתה אצלו, אך הוא אינו זוכר איך הגיעה לדירתו. בתום החקירה נעצר החשוד המתגורר בראשון לציון, והוא לצפוי להיות מובא לבית משפט השלום בעיר לצורך דיון בהארכת מעצרו.