חשד: לקח במרמה 200 אלף שקלים מגולשים ברשת

לא למד לקח: המשטרה עצרה בפעם השנייה גבר בן 30 מקריית מלאכי החשוד בשורת מעשי הונאה באינטרנט. לאחר שעל פי החשד המשיך להוציא כספים במרמה. הוא הציע לכאורה לגולשים צימרים, מכירת טלפונים וייעוץ מיסטי להשבת אהבה תמורת כסף - ולא נתן בתמורה דבר למי שנפל בפח

ביקש מקדמות אשראי ולא נתן דבר (אילוסטרצי (רויטרס)

המשטרה עצרה תושב קרית מלאכי בן 30 החשוד שהונה עשרות גולשי אינטרנט ולקח מהם במרמה 200 אלף שקלים בחודשים האחרונים. מתברר, כי רק לפני מספר חודשים הוא שוחרר ממעצר לאחר שנחשד בעבירות דומות, אך לא הוגש נגדו כתב אישום משום שהיה זה מעצרו הראשון. לאחר שבמשטרה הצטברו תלונות חוזרות ונשנות שכולן הובילו אליו - הוא נעצר אתמול (א') בפעם השנייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, הגבר השתמש בזהויות בדויות ואף הקים שורת אתרים שזכו למקום בולט במנוע החיפוש גוגל. האתרים הציעו אירוח בצימרים, מכירת טלפונים ניידים וגם ייעוץ מיסטי שבו טען הגבר כי הוא יכול להשיב אהבות אבודות באמצעות טיפול.

הגולשים התבקשו להשאיר מקדמות באמצעות כרטיס אשראי, אך לאחר שעשו זאת - הוא השתמש בכסף שקיבל מהם מבלי שנתן בתמורה דבר. בביתו נמצאו תעודות זהות מזוייפות, מכשירים סלולריים ומסמכים שונים ששימשו אותו על פי החשד בביצוע ההונאות.