חשד: הכריחו נער לרקוד באיומי סכין

המשטרה עצרה ארבעה נערים בגילאי 16-17, בחשד שכפו על נער אחר בן גילם לרקוד ולשעשע אותם - תוך שהם מאיימים עליו בסכין. הם נעצרו ויובאו לדיון בהארכת מעצרם. "מדובר באירוע חמור של בריונות ואלימות של בני נוער", אמר פקד חיים דמרי, קצין נוער מתחנת באר שבע

חשד: הכריחו לרקוד באיומים. אילוסטרציה (אייל בן יעיש)

מקרי הבריונות בקרב בני הנוער מגיעים לשיאים חדשים: ארבעה נערים בני 16-17 נעצרו אמש (א') בחשד שכפו באיומי סכין על נער אחר שלומד איתם לרקוד ולהצחיק אותם, ואיימו שאם לא יעשה כן ידקרו אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדיווח התקבל במשטרת באר שבע, ולבית הספר שבו לומידם הנערים יצא צוות שגבה עדות מהתלמיד. הוא סיפר כי שלושה תלמידים שלומדים באותו מוסד חינוכי הכריחו אותו להצחיק אותם בכך שירקוד. אם לא יעשה כן, כך לדבריו, הם איימו לדקור אותו.

כמה מהמורים שהבחינו במתרחש הגיעו למקום ולקחו את הנער לחדר המורים. לאחר מכן התקשרו באופן מיידי למשטרה. במקביל, הגיע לבית הספר נער נוסף שהתברר בהמשך כאחיו של אחד העצורים, ואיים על פי החשד על הנער שלא יתלונן.

ארבעת החשודים יובאו לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרם. "מדובר באירוע חמור של בריונות ואלימות של בני נוער", אמר פקד חיים דמרי, קצין נוער מתחנת באר שבע, והדגיש כי המשטרה תנהג באפס סובלנות כלפי אירועים מעין אלה ותביא למיצוי הדין עם המעורבים.