לילה לא שקט: 2 צעירים נדקרו

גם לאחר החיסול בתל אביב, שעות הלילה לא היו שקטות עבור המשטרה ומד"א: ארבעה בני אדם נפצעו ברחבי הארץ, מהם שניים בדקירות. מצבו של אחד מהם, צעיר שנמצא דקור במרכז התיירות באילת, מוגדר קשה, וצעיר נוסף פונה במצב בינוני אך יציב לאחר שנדקר בגבו במהלך קטטה בעפולה

גבר נדקר לאחר שהעיר על רעש (רויטרס)

לילה נוסף של תקריות אלימות ברחבי הארץ: ארבעה בני אדם נפצעו, שניים מהם מדקירות, במהלך אירועים פליליים בעפולה, אילת ותל אביב. מצבו של אחד הפצועים, צעיר שנמצא דקור באילת, מוגדר קשה. שעות ספורות קודם לכן נהרג אדם בפיצוץ מטען בלב תל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באירוע שהתרחש סמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר, נמצא גבר בשנות ה-20 לחייו עם פצע חודר בפלג גופו עליון במרכז התיירות באילת. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה פינו אותו במצב קשה לחדר הלם בבית החולים יוספטל בעיר. הרקע לאירוע לא ברור בשלב זה, והמשטרה החלה בחקירת המקרה.

סמוך לשעה 02:00 דווח על קטטה ברחוב יהושע חנקין בעפולה, בה נפצעו שני בני אדם. אחד מהם, צעיר כבן 20, פונה במצב בינוני לבית החולים העמק לאחר שנדקר בגבו. ממד"א נמסר כי הוא פונה במצב יציב ובהכרה. אדם נוסף שנכח במקום הוכה ונפצע קל, ופונה גם הוא לבית החולים העמק לאחר קבלת טיפול ראשוני. לא דווח על מעצר חשודים בקטטה.

אתמול (שבת) בשעות הערב המאוחרות אדם נפצע קל במהלך קטטה ברחוב דרך הטייסים בתל אביב. ניידת טיפול נמרץ של מד"א שהוזעקה למקום מצאה את האיש שוכב על הארץ, אך לאחר בדיקה וטיפול ראשוני נקבע כי מצבו יציב וקל. לא אותר התוקף, ונסיבות האירוע נבדקות.

זמן קצר קודם לכן נהרג אדם, בשנות ה-30 לחייו, בפיצוץ ברכבו בפינת הרחובות תקוע ושדרות ששת הימים בתל אביב. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום התקשו תחילה להגיע לגבר שנלכד בלהבות ורק אחרי שהצליחו לכבות את האש קבעו את מותו.

צעיר נפצע בינוני-קשה במועדון בת"א (חדשות 2)