חשד: קשיש הצית בית קפה וברח בקלנועית

במהלך מפגש "פרלמנט" בבית הקפה עם חבריו, הבחין קשיש בשנות ה-70 לחייו כי ארנקו נעלם. הוא פנה אל בעלי המקום וזה השיב לו כי אינו יכול לעזור לו. על פי החשד, חזר האיש לבית הקפה ימים ספורים לאחר מכן, הצית את המקום ונמלט באמצעות קלנועית. אתמול הוא נעצר

נמלט באיטיות מהזירה, אילוסטרציה (רויטרס)

אירוע חריג נרשם אמש (ד') בהוד השרון, כשהמשטרה עצרה קשיש בשנות ה-70 לחייו בחשד להצתת בית קפה בעיר. על פי החשד ביצע האיש את המעשה לאחר שהסתכסך עם בעלי המקום ימים ספורים קודם לכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הרקע לעימות יוצא הדופן הוא מפגש שקיים החשוד עם מספר מחבריו בבית הקפה בעיר בתחילת השבוע. חבורת הקשישים החביבה ניהלה שיחה על ענייני היום והעבירה את הזמן, עד שהבחין החשוד כי הארנק שלו, שהיה מונח על השולחן - נעלם.

הוא פנה אל בעל המקום וביקש שיסייע לו במציאת הארנק. לאחר שזה השיב לו כי הוא אינו יודע במה מדובר וכי הארנק אינו ברשותו, עזב הקשיש את המקום כשהוא רכוב על גבי קלנועית, כלי הרכב שמסייע לו להתנייד.

אתמול בשעות הערב התקבלה בתחנת משטרת כפר סבא, האמונה גם על הסדר בהוד השרון, הודעה על בית קפה בעיר שעולה באש. כוחות הכיבוי שהוזעקו למקום מצאו קרטונים סמוכים לעסק שהוצתו, אך הם הצליחו לכבות את הלהבות בטרם התפשטו למבנה עצמו.

לאחר זמן קצר עיכבו השוטרים את הקשיש, שעל פי החשד הגיע למקום כשהוא רכוב על הקלנועית, גרם להצתה, ונמלט מהזירה באיטיות. לאחר החקירה הוחלט לעצור את האיש שאת כוס הקפה הבאה שלו הוא צפוי לשתות בתחנת המעצר.