באיומי אקדח: שוד בפיצוצייה בחולון

במה שהפך להיות שגרה מפחידה בחודשים האחרונים ברחוב סוקולוב שבחולון, נכנסו רעולי פנים לחנות נוחות ובאיומי אקדח שדדו אלפי שקלים. מצלמות האבטחה תיעדו את רגעי האימה, שמהם מתקשה הקופאי במקום להתאושש: "כשהחיים שלך בסכנה, אתה לא יודע איך להגיב"

תחושת חוסר ביטחון כבדה מעיקה על בעלי עסקים ברחוב סוקולוב שבחולון, הרחוב המרכזי בעיר שסובל בשנה האחרונה משורה של אירועים פליליים חמורים. ביום שני השבוע התרחש במקום שוד נוסף, שתועד במצלמות האבטחה והעלה פעם נוספת את סף הדאגה בבתי העסק המקומיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בשעה שלוש לפנות בוקר, כששני רעולי פנים התפרצו לפיצוצייה באיומי אקדח. העובד במקום קפא מבהלה והחשודים שדדו את הקופה ונמלטו כשבידיהם אלפי שקלים, ומכשיר הטלפון הנייד של העובד. למקום הוזעקו שוטרי משטרת איילון שפתחו בחקירה.

"זה היה קשה, הם לקחו לי את הטלפון הנייד כך שלא יכולתי להתקשר לעזרה", שחזר העובד שנשדד, חגי בכר, בשיחה עם חדשות 2 Online. "לא יכולתי לעשות דבר. כשהחיים שלך בסכנה אתה פשוט לא יודע איך להגיב לאירוע כזה".

המצלמות תיעדו את רגעי האימה (חדשות 2)

יואב גל, אחד מבעלי העסק, טוען שהמצב בסביבה הפך בתקופה האחרונה לבלתי נסבל. "יש תחושה שכל עברייני האזור עברו לכאן כי לא מורגשת נוכחות המשטרה", הוא מספר. "הכל קורה כאן אחרי 12 בלילה. כמעט כל יום יש כאן אירועי אלימות של בני נוער שיכורים, וכשאתה מצלצל למשטרה הם כבר לא מגיעים או שמגיעים מאוחר מדי".

לפני כשנה נשדדו אח ואחות בעלי חנות תכשיטים ברחוב, לאחר שהשודדים לקחו תכשיטים בשווי מאות אלפי שקלים הם דקרו את בעלי החנות ונמלטו. בחודש אוקטובר האחרון נורו יריות ברחוב במה שנראה אז כמו ניסיון חיסול כושל. בעל הפיצוצייה מספר על תחושת הביטחון שאבדה, והביע תקווה שהמשטרה תצליח לתפוס את האחראים למקרה האחרון.

חגי בכר, העובד שנשדד, עדיין מנסה להתאושש מהאירוע הטראומטי, ומספר על התחושות הקשות שמלוות אותו בכל משמרת לילה במקום: "אין בי פחד, אבל האירוע הספציפי הזה השאיר בי טראומה, זה פשוט לא יוצא מהראש, המחשבה של 'מה יכולתי לעשות'. אם הייתי מתנגד זה היה יכול להיגמר גרוע אפילו יותר".

לפניות לכתב: azria@ch2news.tv