תיעוד: המשטרה הרסה פיצוצייה של מקורב לדומרני

בית המשפט הורה להרוס בית עסק בקריית גת, השייך למשפחת בן-אמו המקורבת לראש ארגון הפשע בדרום שלום דומרני. עד היום קבלנים שהגיעו למקום להרוס את המבנה נתקלו באיומים וברחו. 7 שנים אחרי הצו, השוטרים נאספו, הדחפורים נערכו והמבצע הלילי יצא לדרך. כך זה נראה

במסגרת המאבק בארגוני הפשיעה, הוצא היום (ד') אל הפועל צו הריסה לפיצוצייה השייכת למשפחת בן-אמו, הנחשבת ליד ימינו של ראש ארגון הפשע בדרום, שלום דומרני. שלבי ההריסה תועדו בעין המצלמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחרונה נלחמת המשטרה בארגוני הפשע כשהיא מאתרת מבנים לא חוקיים ופיצוציות, השיייכים לארגונים, והורסת אותם. כחלק מהמהלך אישר היום בית המשפט את צו ההריסה לפיצוצייה בקריית גת שהוצא כבר ב-2006.

"הפעילות הייתה פעילות הריסה כנגד פיצוציה שמי שניהל אותה הוא אלי בן-אמו, אביו של שי בן-אמו, משפחה הקשורה בקשר הדוק לשלום דומרני", סיפר לחדשות 2 online סנ"צ עופר שומר, מפקד תחנת קריית גת שפיקד על המבצע.

לדבריו, קבלנים שהגיעו להרוס בעבר את המקום נתקלו באיומים של המשפחה וברחו. "העירייה ביקשה סיוע מכוחות הביטחון והמשטרה הסכימה לתת את הסיוע", ציין. "המשפחה הגישה עתירה לבית משפט המתנגדת להריסה ובית המשפט דחה את הבקשה הערב ומיד יצאנו לביצוע".

הפיצוצייה עמדה על שטח ציבורי בגודל של עשרות מטרים, אך עד היום אף פקח לא התערב. "הם חששו להיפגע, היה שימוש באיומים", הסביר מפקד תחנת קריית גת. "אנחנו מעבירים פה מסר של נחישות. הערב פנו אזרחים לשוטרים עם דמעות בעיניים ואמרו להם תודה על העבודה הברוכה שעשו כאן".