סופית: נסגר התיק נגד אייל גולן

הפרקליטות הודיעה לסנגוריו של הזמר כי החליטה לסגור את התיק נגדו. העילה: "חוסר ראיות מספיקות". גולן בירך על ההחלטה ואמר: "ברצוני להודות לאמי, לילדיי ולקהל שאיתי על התמיכה לאורך כל הדרך"

תיק סגור, גולן (פלאש 90)

לאחר חודשים ארוכים שבהם לא ירדה פרשת "משחקי חברה" מסדר היום הציבורי, הודיעה היום (ד') פרקליטות מחוז תל אביב לסנגוריו של הזמר אייל גולן כי הוחלט באופן סופי לסגור את התיק נגדו בעילה של "חוסר ראיות מספיקות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בקרב אנשיו של גולן קיבלו את הודעת הפרקליטות באנחת רווחה. דקות לאחר פרסומה, אמר הזמר כי "ברצוני להודות לאמי, לילדי ולקהל שאיתי על התמיכה לאורך כל הדרך. את שהיה על ליבי אמרתי וכתבתי אתמול".

על פי הערכה בפרקליטות, בתקופה הקרובה יוגשו כתבי אישום נגד אביו של אייל גולן, דני ביטון, ומספר ממקורביו של הזמר. על פי החשד, הם ניצלו את קרבתם לזמר על מנת לנהל מערכות יחסים מפוקפקות עם קטינות. אתמול התייחס גולן לראשונה בקולו לפרשה, וטען כי מעולם לא לקח חלק במעשים שיוחסו לו.

במכתב פתוח למעריציו ולכלי התקשורת, האשים גולן את אביו במעשים שלדבריו פגעו אנושות בשמו הטוב. "אני מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי הייתה טעות בשיקול דעתי בבחירת האנשים הקרובים אלי, בכמיהה שלי ליחסים טובים עם אבא שלי שנטש אותי בגיל צעיר, אבל לא יותר מכך", כתב הזמר.

"אני מרגיש שדמי נשפך ואני נמצא תלוי בכיכר העיר. כל אדם שעובר זורק עלי לבנה ואיני יכול להגיב על כך", הוסיף גולן. "מסתבר שכל אדם, גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל רצה ורוצה גם את אבא שלו על ידו, אך לצערי הרב טעיתי בכך. מפח הנפש שלי גדול ביותר - רציתי אבא!!!".

לדברי גולן, "בשלושת החודשים האחרונים אני עובר ימים קשים מאוד. אני מודע לכך שהציבור בישראל כועס ומבולבל לחלוטין ממה שקרה וצר לי על כך. הימים הם ימים קשים עבור ילדי, אמי ואני עצמי. נקלעתי לסיטואציה מאוד מאוד קשה ולא נעימה".

במרכז הפרשה, דני ביטון (מוטי קמחי)

גולן: האנשים סביבי השתמשו בשמי לדברים פסולים

"לצערי הרב, במהלך השנים היו מסביבי מספר אנשים, אשר נדהמתי לגלות שהשתמשו בשמי לשווא לדברים שלכאורה נראים פסולים מיסודם, וזה נוגד את האני מאמין שלי. כל חיי כיבדתי נשים וגברים בכל דרך. לצערי הרב, אני מבין היום, שכמה אנשים שהיו מסביבי לא הלכו בדרך שלי", כתב גולן שהדגיש כי פיטר את האנשים שלהם מיוחסים המעשים.

את מכתבו חתם גולן בהתנצלות לבני משפחתו ולמעריציו שנאלצו לעבור איתו את התקופה האחרונה שטלטלה את חייו: "אני רוצה להתנצל בפני אמי, ילדיי, קהל המעריצים שלי ותושבי מדינת ישראל על התקופה האחרונה ששמי לא יורד מהכותרות בנושאים לא נעימים ולא כפי שהיה מקובל בנושאים של המוסיקה והשירים שלי, כואב לי על כך מאוד".