גולן מגיב לראשונה: "דמי נשפך, רק רציתי אבא"

במכתב גלוי לב שפרסם אייל גולן בהתייחסו לפרשת הקטינות, כתב הזמר המפורסם: "מסתבר שכל אדם, גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל רצה ורוצה גם את אבא שלו על ידו, אך לצערי הרב טעיתי בכך"

נאבק על שמו, גולן (שי אוקנין)

לראשונה מאז פורסמה פרשת "משחקי חברה", פורש היום הזמר אייל גולן את גרסתו וטוען כי מעולם לא לקח חלק במעשים שיוחסו לו. לדבריו, הפך בחודשים האחרונים לקורבן של הנסיבות הקשות. "אני מרגיש שדמי נשפך ואני נמצא תלוי בכיכר העיר", כתב הזמר במכתב גלוי למעריציו. "כל אדם שעובר זורק עלי לבנה ואיני יכול להגיב על כך".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתקופה הקרובה יוגש כתב אישום נגד אביו של אייל גולן, דני ביטון, שעיקר חשדות המשטרה מתרכזים סביבו. גולן מאשים בדבריו את האב, שניצל את קרבתו אליו על מנת לפעול. "אני מקווה שהציבור הישראלי יבין שאולי הייתה טעות בשיקול דעתי בבחירת האנשים הקרובים אלי, בכמיהה שלי ליחסים טובים עם אבא שלי שנטש אותי בגיל צעיר, אבל לא יותר מכך", כתב הזמר.

עוד הוסיף גולן כי "מסתבר שכל אדם, גם אם קוראים לו אייל גולן והוא זמר בישראל רצה ורוצה גם את אבא שלו על ידו, אך לצערי הרב טעיתי בכך. מפח הנפש שלי גדול ביותר - רציתי אבא!!!".

לדברי גולן, "בשלושת החודשים האחרונים אני עובר ימים קשים מאוד. אני מודע לכך שהציבור בישראל כועס ומבולבל לחלוטין ממה שקרה וצר לי על כך. הימים הם ימים קשים עבור ילדי, אמי ואני עצמי. נקלעתי לסיטואציה מאוד מאוד קשה ולא נעימה".

"רק רציתי אבא", דני ביטון (פלאש 90)

גולן דחה את החשדות שנקשרו לשמו שלפיהם קיים יחסי מין בהסכמה עם קטינות שהובאו אליו על ידי מקורביו. "ברצוני להבהיר כי חוץ ממקרה אחד, שהייתה סיטואציה מביכה עליה העדתי במשטרה, במסגרתה הגיע אבי לביתי יחד עם שתי נשים, ללא ידיעתי והסכמתי", סיפר גולן. "בין שתי הנשים הייתה בחורה, שהעידה שהייתה בת 21 ואחרי מספר דקות חשדתי שמדובר בבחורה צעירה יותר. שאלתי אותה ביוזמתי בת כמה היא והיא הודתה בפני כי היא בת 17.5. באותו רגע עזבתי מיד את הדירה, על מנת שלא לפגוע בכבודה".

מכתבו של גולן (חדשות 2)

גולן: האנשים סביבי השתמשו בשמי לדברים פסולים

"לצערי הרב, במהלך השנים היו מסביבי מספר אנשים, אשר נדהמתי לגלות שהשתמשו בשמי לשווא לדברים שלכאורה נראים פסולים מיסודם, וזה נוגד את האני מאמין שלי. כל חיי כיבדתי נשים וגברים בכל דרך. לצערי הרב, אני מבין היום, שכמה אנשים שהיו מסביבי לא הלכו בדרך שלי", כתב גולן שהדגיש כי פיטר את האנשים שלהם מיוחסים המעשים.

את מכתבו חתם גולן בהתנצלות לבני משפחתו ולמעריציו שנאלצו לעבור איתו את התקופה האחרונה שטלטלה את חייו: "אני רוצה להתנצל בפני אמי, ילדיי, קהל המעריצים שלי ותושבי מדינת ישראל על התקופה האחרונה ששמי לא יורד מהכותרות בנושאים לא נעימים ולא כפי שהיה מקובל בנושאים של המוסיקה והשירים שלי, כואב לי על כך מאוד".