חשד: מאמן כדורסל ניסה לבצע מעשה מגונה בקטין

מאמן בקבוצה גדולה לילדים ונוער נעצר לאחר שלפי החשד שוחח עם אדם שהתחזה "לבן 14" ברשת וקבע להיפגש עמו. במקום הפגישה חיכו לו השוטרים שמצאו ברכב חומר סיכה. המאמן מכחיש את החשדות

מעצרו של המאמן (חדשות 2)

פרסום ראשון: מאמן כדורסל בקבוצה לילדים ונוער נעצר במרכז הארץ לאחר שלפי החשד ניסה לבצע מעשה מגונה בקטין. כך נודע לחדשות 2 online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד נחשף בעקבות שיחה שניהל עם אדם, אשר צד פדופילים ברשת, שהתחזה לקטין בן 14. "הוא אמר לי שהוא בן 20, הוא סיפר בשיחה שהוא מאמן נוער וילדים וקבוצת כדורסל", סיפר אבי דוביצקי שהתחזה לקטין. "הוא אמר שהוא מפריד בין שני העולמות".

המאמן, לפי החשד, קבע פגישה עם בן ה-14, אך שם המתינו לו השוטרים. הם ערכו חיפוש ברכבו ומצאו בתוכו חומר סיכה, אולם בשיחה עמם הכחיש המאמן את החשדות ואמר כי לא התכוון לבצע מעשה מיני בקטין.

עוד טען בפני השוטרים כי הוא נמצא במערכת יחסים מזה שנה וחצי. החשוד נלקח לתחנת המשטרה להמשך חקירה. דוביצקי, שהביא למעצרו של המאמן, הוביל בעבר למעצרם של עשרות גברים בחשד לפדופיליה ואף להרשעה אחת.

צילם את התלמידות מתלבשות. ארכיון (חדשות 2)

בשבוע שעבר עצרה המשטרה מורה לספורט בן 42 ממודיעין, בחשד שצילם את תלמידותיו מתלבשות בכיתה בבית ספר תיכון במרכז הארץ.

לפני כשלושה שבועות דיווחו התלמידות כי המורה צילם אותן והוא טופל משמעתית על ידי הנהלת בית הספר ופוטר מעבודתו. בהמשך הוגשה תלונה במשטרה, המורה זומן לחקירה והמשטרה לקחה ממנו את המחשב ואת הטלפון הנייד.

מחיפוש של החוקרים במכשירים האלקטרוניים עלה, כי המורה החזיק ברשותו עשרות קבצים של חומרים בעלי אופי פדופילי, וסרטונים שבהם נראים איברים מוצנעים של אזרחים שצולמו בלי ידיעתם.