חשד: בילה עם בת זוג של עבריין מהצפון וחוסל

מה עומד מאחורי הרצח באשקלון? במשטרה בודקים חשד לפיו יוסי בוחבוט, בנו של פנחס בוחבוט שחוסל ע"י השוטר לשעבר צחי בן אור, בילה לאחרונה עם צעירה שהיתה בת זוגו בעבר של עבריין מהצפון. לפי החשד, בשל הקשר הרומנטי שלח העבריין את אנשיו לסגור חשבונות

מה הובילו לחיסולו של יוסי בוחבוט באשקלון? מהחקירה עולה חשד כי הרקע לחיסול הערב (ש') הוא סכסוך על ליבה של צעירה שהסתיים ביריות. במקביל, הותר לפרסום כי הנרצח, הוא בנו של פנחס בוחבוט מ"פרשת פריניאן", שחוסל ע"י השוטר לשעבר צחי בן אור לפני 14 שנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לחוקרי המשטרה הגיע מידע, לפיו בילה יוסי בוחבוט לאחרונה עם צעירה שלפני כן היתה בת זוגו של עבריין מהצפון. אחת האפשרויות שנבדקות היא כי אותו עבריין מהצפון שלח את אנשיו לפגוע בבוחבוט, קרוב משפחתו של עבריין שנורה בעבר אף הוא באשקלון, אושפז בבית חולים במרכז הארץ ושם חוסל.

זירת החיסול באשקלון (חדשות 2)

החיסול התרחש הערב סמוך לשעה 19:00. מחקירה ראשונית עלה כי בוחבוט ירד מדירת אמו ברחוב ואז נורה שתי יריות בפלג גופו העליון. צוות של מגן דוד אדום הוזעק לזירה ומצא אותו כשהוא פצוע באורח אנוש. בתום פעולות החייאה נאלצו הפרמדיקים לקבוע את מותו.

נורה מטווח קצר (חדשות 2)

"פרשת פריניאן" והקשר לבוחבוט

בשנת 1999 נרצח העבריין פנחס בוחבוט, אביו של מי שחוסל היום, במסגרת פרשה שזכתה לכינוי "פרשת האחים פריניאן". לפי החשד, האחים פריניאן הם שתכננו ויזמו את הרצח, אותו ביצעו השוטר לשעבר צחי בן אור והעבריין שמעון אלמקייס. בשנת 2000 נעצר בן אור בשל פריצות לבתים בבאר שבע והחקירתו היתה קצה חוט לחשיפת הפרשה.

על אף רצונו של בן אור, לא נחתם איתו הסכם עד מדינה והוא שוחרר למעצר בית, ברח מהארץ ונרצח במקסיקו בדצמבר 2004. ביולי ובאוגוסט 2005 נעצרו האחים פריניאן באשמת רצח בוחבוט.

 

בהכנת הכתבה השתתף תמיר סטיינמן