חיסול בלב אשקלון: גבר נורה למוות

קרוב משפחה של עבריין מוכר בדרום, שהיה מעורב בפרשה שהסעירה את המדינה, נרצח ביריות ברחוב אורט באשקלון. מחקירה ראשונית עולה כי ירד מדירת אמו ואז נורו לעברו 2 יריות מטווח קצר. צוות מד"א קבע את מותו

קרוב משפחה של עבריין מוכר בדרום, שהיה מעורב בפרשה שהסעירה את המדינה, נורה הערב (ש') מטווח קצר ברחוב אורט באשקלון. צוות של מד"א שהגיע לזירה נאלץ לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 19:00. מחקירה ראשונית עולה כי האיש, בשנות ה-30 לחייו, ירד מדירת אמו ברחוב ונורה שתי יריות בפלג גופו העליון.

צוות של מגן דוד אדום הוזעק לזירה ומצא אותו כשהוא פצוע באורח אנוש. בתום פעולות החייאה נאלצו הפרמדיקים לקבוע את מותו. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

נורה כשיצא מבית אמו (חדשות 2)

בתחילת חודש נובמבר, באותו הרחוב, נפצע אנושות גבר בשנות ה-30 לחייו בפיצוץ ברכב. למקום הגיעו כוחות גדולים, וצוות של מגן דוד אדום פינה אותו לבית החולים ברזילי שבעיר כשהוא סובל מפגיעות קשות בגפיו התחתונות.

שבוע וחצי קודם לכן נהרג באשקלון אחד מבכירי ארגונו של העבריין שלום דומרני, וחברו נפצע, בפיצוץ של רכב. 

בעקבות האירוע אז, הגישה יחידת להב 433 במשטרה כתבי אישום נגד שלושה עצורים באשמת נסיון גניבה ושיבוש הליכי משפט. המשטרה אף ביקשה להאריך את מעצר השלושה - ציון שמואל, שרון קדוש ושי אלמקייס - עד לתום ההליכים.