הבן התקשר למוקד החירום: אבא רצח את אמא

תושב באר שבע התקשר למשטרה בשעות הערב ודיווח כי אביו רצח את אמו. תוך דקות הוזעקו לזירת המגורים כוחות משטרה שמצאו את הבעל כשבגדיו מגואלים בדם. הוא נעצר והועבר לחקירה. בעבר הוגש נגדו כתב אישום על מקרה אלימות נוסף

חשד לרצח בדרום, ארכיון (בנימין ואינר)

חשד לרצח בבאר שבע: כוחות משטרה ומגן דוד אדום הוזעקו הערב (ו') לדירת מגורים בשדרות ירושלים בעיר, שם מצאו גופת אישה בשנות ה-70 לחייה, ועליה סימני אלימות קשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זמן קצר קודם לכן התקבל דיווח במוקד המשטרה מבן שהתקשר והודיע שאביו רצח את אמו. במשך דקות ניסו הפרמדיקים לבצע פעולות החייאה באישה, שעל פלג גופה העליון נמצאו סימני האלימות, אך לבסוף לא נותר להם אלא לקבוע את מותה.

בשעת המעשה היו בדירה בנה, אחותו ובעלה, שבגדיו היו מגואלים בדמה. המשטרה עצרה אותו בחשד לביצוע המעשה והעבירה אותו לחקירה. תוך זמן קצר התברר כי זו אינה הפעם הראשונה שבה סכסוך בין השניים הופך לאלים. בשנת 2011 הוגשה נגד הבעל תלונה על אלימות שבגינה נעצר והוגש נגדו כתב אישום. בני המשפחה ציינו כי במהלך השנתיים האחרונות לא התגלע בין השניים סכסוך נוסף - עד הערב.

"באחד החדרים שכבה אישה כבת 70 כשהיא מחוסרת הכרה, ללא נשימה ודופק", סיפר ערן שוורץ, פרמדיק מד"א שהיה מהראשונים להגיע לזירה. "בפלג גופה העליון נראו סימני אלימות קשים מאוד ונאלצנו לקבוע את מותה במקום. המראות היו קשים, זה פשוט מקרה מזעזע".

בסוף השבוע: גופה נוספת אותרה בעיר

בסוף השבוע שעבר נמצאה גופת גבר ברחוב הגאולים בבאר שבע. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה חשד שמותו נגרם בנסיבות פליליות. ככל הנראה, שכנים הזעיקו את המשטרה לדירה. כשנכנסו השוטרים לדירה הם מצאו את האיש, בן 60, ללא רוח חיים.

רופא מד"א שהגיע למקום קבע את מותו של האיש, ומעבדה ניידת של המשטרה הובאה למקום, ואנשי זיהוי פלילי פעלו במקום לאסוף ראיות בתקווה שאלו יובילו לפתרון נסיבות מותו של האיש.