מה מצאו השוטרים בדירה בת"א?

בעקבות מעטפה עם אבקה לבנה שהגיעה למכס, שוטרי תחנת שכונות הגיעו אמש לדירה ביד אליהו בת"א, והתפלאו לגלות מעבדת סמים מגוונת מאוד. בין היתר נמצאו שם 154 צנצנות נבגים עם פטריות הזיה וגידולי קקטוס סאן פדרו. כך זה נראה

חלק מהסמים שנתפסו (דוברות משטרת ת"א)

פטריות הזיה, גידולי קקטוס סאן פדרו וסיר לחץ - זהו רק חלק ממה שמצאו אמש (ה') שוטרי תחנת שכונות בדירה בשכונת יד אליהו בת"א.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוח בילוש מהתחנה עצר בן 30 בדירה, בחשד שייבא לארץ סמים באמצעות מעטפות. השוטרים הגיעו אליו לאחר שמעטפה עם אבקה לבנה נמצאה במכס. תחילה החשוד חשב שהשוטרים הם פורצים, כי דפקו בחוזקה בדלת הדירה - אך לבסוף הכניס אותם לא לפני שהתקשר למשטרה כי חשש שגנבים מנסים לחדור לביתו.

החשוד יובא להארכת מעצר (דוברות משטרת ת"א)

הכוח נכנס וגילה מעבדה לגידול וייצור פטריות הזיה וגידולי קקטוס סאן פדרו שאסורים לגידול בארץ ומשמשים כסמי הזיה מסוכנים. בחיפוש נתפסו גם 30 ק"ג סאן פדרו, 154 צנצנות נבגים עם פטריות הזיה, 34 ק"ג מסקלין, נייס גאי, חגיגת וכדורי LSD.

"לא רואים מעבדת סמים כל כך מגוונת כל יום", אמר סגן ניצב אלון מגן, מפקד תחנת שכונות. "את מה שמצאנו שלחנו למעבדות". החשוד קשר את עצמו בחקירה ראשונית לסמים - אך אמר שהם היו לשימוש עצמי. הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.