תיעוד: מי מצית כלי רכב של תושבי עכו?

אלמונים נתפסו במצלמות האבטחה כשהם מציתים שני רכבים לפנות בוקר בעכו, בהפרש של דקות ספורות ובמרחק של כמה מאות מטרים זה מזה. באחד הסרטונים נראה אלמוני שופך חומר דליק על המכונית ונמלט מהמקום, לאחר שהאש כמעט אוחזת בו. מהמשטרה נמסר כי הרקע למעשה אינו ברור וטרם נעצרו חשודים. צפו בתיעוד

המציתים נתפסו על חם במצלמות האבטחה: בהפרש של דקות הציתו לפנות בוקר (ה') אלמונים שני כלי רכב פרטיים בעכו. בשני המקרים, שתועדו במצלמות האבטחה, נראה אדם שופך חומר דליק על כלי הרכב, מצית אותו ונמלט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרכב הראשון הועלה באש ברחוב בן עמי בעיר, סמוך לשעה 01:30. בסרטון נראה המצית כשהאש כמעט אוחזת בו, לפני שהוא מספיק להימלט מהמקום. דקות ספורות לאחר מכן הועלה באש רכב אחר ברחוב הרצוג - מרחק של 500 מטרים בלבד ממוקד ההצתה הראשון.

"אין לי שום כיוון, אני לא יכול להאשים אף אחד", אמר לחדשות 2 Online אחד הצעירים שרכבו הוצת. "אני מקווה שהמשטרה תעצור את האחראים למעשה". בשלב זה לא ברור אם מדובר בשני מציתים שונים. מהמשטרה נמסר כי שני בעלי הרכב אינם קשורים לסכסוכים ידועים בעיר.

"אין קשר בין שני האנשים שרכביהם הוצתו", אמר דובר מחוז חוף, רב-פקד ערן שקד. "מדובר באנשים נורמטיביים ובשלב הזה לא נעצרו חשודים. תחנת עכו פתחה בחקירה ועדיין לא ברור מה הרקע למעשה".