בלי בושה: הנהג השתולל מול המשטרה

נהג טרקטורון שנסע בפראות בכביש בינעירוני לא התרגש מהעובדה שרכב משטרתי דולק אחריו. הוא המשיך לסכן את עצמו ואת הנהגים שמסביב, ולבסוף ברח מהשוטרים. בזכות התיעוד ולאחר מאמץ מודיעיני, איתרו השוטרים את הנהג ועצרו אותו

נהג טרקטורון נעצר היום (ד') בחשד לנסיעה מסוכנת בכביש מהיר, וזאת לעיני רכב שבו נסעו מתנדבי משטרת התנועה. בסרטון המתעד את הנהיגה הפרועה ניתן לראות את נהג הטרקטורון מניף את הגלגלים הקדמיים ונוסע רק על האחוריים. בכך סיכן הנהג את עצמו ואת שאר משתמשי הדרך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאחורי נהג הטרקטורון נסע רכב משטרתי, שתיעד את מעשיו. גם הנהג לא יכול היה שלא להבחין בנוכחותם של השוטרים, כי הסירנות הופעלו. על אף שהרכב של מתנדבי משטרת התנועה דלק אחריו, המשיך נהג הטרקטורון בדרכו עד שלבסוף איתר שביל צדדי וברח מהרכב.

"אני שמח לבשר שהנהג נעצר בצהריים במקום עבודתו, וזה לאחר פעילות מודיעינית מאומצת שעשינו על מנת לאתר אותו", מסר לחדשות 2 מפקד משטרת התנועה במחוז חוף, סנ"צ אלברט אסרף. "הוא הובא לחקירה שהסתיימה ואנחנו נוביל אותו לבית המשפט ונראה מה תהיה ההחלטה".

"לצערנו אנחנו עדים לתופעה הולכת ומתמשכת בתחום הזה", טען סנ"צ אסרף. "אגף התנועה מתייחס באפס סובלנות נגד הבריונים פורעי החוק, ואנו עושים מאמצים רבים. זו גם הזדמנות להזמין את הציבור לתעד ולהעביר אלינו באמצעות הדואר את כל הפרטים הנדרשים, כולל סרטי הצילום, אנחנו נפעיל את היחידה המרכזית באגף על מנת לאתר את הנהגים ולמצות איתם את הדין".