הנער שנדקר: "שכבתי בתוך שלולית דם"

הנער בן ה-15 שנדקר במהלך קטטה בבית הספר עירוני ט' באשדוד שחזר את רגעי הפחד ממיטתו בבית החולים. "הם הוציאו סכינים ודקרו אותי", אמר וסיפר כי מי שהציל אותו היה המורה להתעמלות

הנער בן ה-15 שנדקר בתיכון באשדוד סיפר היום (ד') ממיטתו בבית החולים על השתלשלות האירועים. "הם הוציאו סכינים ודקרו אותי, שכבתי בתוך שלולית דם", שחזר הנער וציין כי המורה להתעמלות הוא שהציל אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התלמיד אמר כי הנערים, החשודים במעורבות בדקירה, ביקשו שיבוא לדבר איתם והוא נענה. "יצאתי מבית הספר, הם התקרבו אליי, חשבתי שמדובר בסתם ילדים. הם הוציאו סכינים והתחילו לדקור. היו גם אנשים שניסו להתערב ולהפריד, אבל לא הצליחו בגלל שהם היו עם סכינים", תיאר. "נפלתי ולא יכולתי לזוז".

לדבריו, בשעה שהותקף נאסף קהל מסביב, אך רבים חששו להתערב בגלל הסכינים שנשלפו. "באו חברים לעזור וגם המורה לספורט שהציל אותי ועצר לי את הדימום ומזל שהוא היה שם", אמר הנער. "הוא שם לי חולצה מסביב ליד כי איבדתי הרבה דם".

התלמיד התייחס לטענה כי החבורה התנפלה עליו, בגלל שניסה להתחיל עם אחת הנערות. "אין לי מושג מי זו הילדה הזו שדיברו עליה", ציין והביע תקווה שהמשטרה תמצה את הדין עם החשודים. "הם ידעו מה הם עושים ובאו מתוך כוונה לפגוע".

הנער עם הוריו (חדשות 2)

"קיבל הודעה: 'תרוץ בדרך חזרה מבי"ס'"

אמו של הנער סיפרה ליד מיטתו כיצד נודע לה כי בנה נדקר. "אחד החברים התקשר והיה מבוהל, הוא רק הצליח להגיד: 'אני לא יודע מה להגיד, הבן שלך נדקר. מיד יצאתי מהעבודה, לקחתי את המפתחות וטסתי".

מאז היא מתקשה לעכל את מה שאירע. "זה מאוד מפחיד. לחשוב ששולחים ילד לבית ספר וזה יכול לקרות", אמרה ליד מיטתו של הבן. "ייקח עוד זמן עד שנעכל את זה. לא מאחלת לאף אחד להיות במקומי".

האם הדגישה כי התקיפה לא היתה על רקע רומנטי. "הוא לא הכיר את הנערים. הוא תלמיד מצטיין שאף פעם לא הסתבך", הוסיפה, "אין לו חברה כזו ואין לו חברים כאלה. הוא רק קיבל הודעה בבוקר: 'תרוץ מבית הספר בדרך הביתה'. גם כשהוא נפל המשיכו לדקור אותו".

"איש לא התערב" (דודו חן)

אתמול האריך בית משפט השלום באשקלון ביממה את מעצרו של קטין בן 13 - החשוד המרכזי בדקירתו של התלמיד. במהלך חקירתו טען החשוד כי דקר את הנער מתוך הגנה עצמית, לאחר שזה תקף אותו. שלושה חשודים נוספים עדיין במעצר.

"היה מפגש בין הנערים ובמהלכו חנק הנדקר את מרשי ותקף אותו באגרופים", אמר לחדשות 2 Online פרקליטו של החשוד המרכזי, עו"ד אהוד בן יהודה. "בתגובה, מרשי התגונן וגם במהלך ההתגוננות, חתך הנדקר את מרשי. לכן אנחנו טוענים להגנה עצמית".