הנער שנדקר: המורה להתעמלות הציל אותי

החשוד המרכזי בדקירתו של תלמיד בן 15 באשדוד טען בחקירתו כי הגן על עצמו מפני תקיפה. "הנדקר חנק, תקף באגרופים וחתך אותו", אמר פרקליטו לחדשות 2 Online. ביהמ"ש האריך את מעצרו עד מחר. עוד 3 חשודים במעצר

זירת הדקירה באשדוד

אלימות בבית הספר: בית משפט השלום באשקלון האריך הלילה (ג') ביממה את מעצרו של קטין בן 13 - החשוד המרכזי בדקירתו של תלמיד תיכון בן 15 באשדוד. במהלך חקירתו טען החשוד כי דקר את הנער מתוך הגנה עצמית, לאחר שזה תקף אותו. שלושה חשודים נוספים נותרו במעצר ויובאו מחר בפני שופט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היה מפגש בין הנערים ובמהלכו חנק הנדקר את מרשי ותקף אותו באגרופים", אמר לחדשות 2 Online פרקליטו של החשוד המרכזי, עו"ד אהוד בן יהודה. "בתגובה, מרשי התגונן וגם במהלך ההתגוננות, חתך הנדקר את מרשי. לכן אנחנו טוענים להגנה עצמית".

עורך הדין הוסיף כי החשוד הוא "תלמיד מהמניין" ללא עבר פלילי. "זה היה ויכוח על רקע רומנטי ולא על רקע פלילי", הדגיש. "הוא היה מפוחד ונתון ללחץ של הנער שנדקר, שהיה גדול ממנו. הוא לא התכוון שזו תהיה התוצאה".

ניסה להתחיל עם בחורה - ונדקר

האירוע הקשה התרחש בשעות הבוקר, בחניון הסמוך לבית הספר מקיף ט' בעיר. מחקירת המשטרה עולה כי חבורת הנערים התרעמה על כך שהנדקר ניסה להתחיל עם צעירה.

הנערים קבעו להיפגש עם הקורבן בחניון, כשאחד מהם הגיע למקום עם סכין ואחר עם מספריים. במקום התפתחה קטטה אלימה, במהלכה נדקר הנער. התוקפים נמלטו מהזירה ושעות לאחר מכן נתפסו על ידי שוטרי משטרת אשדוד, בפיקודו של סנ"צ נועם שקל.

החשודים נעצרו. זירת הדקירה (דודו חן)

ד"ר מארק גלמן, סגן מנהל המחלקה לכירורגיה דחופה בבית החולים קפלן סיפר כי הנער שנדקר נמצא בהכרה מלאה ומצבו משתפר. "הוא הגיע עם דקירות מרובות מסכין בגב ובבטן", אמר. "לאחר טיפול רפואי ראשוני בפציעות, שלחנו אותו לבדיקות הדמייה כדי לוודאשהסכין לא חדרה לחלל הבטן".