נעצרו שני חשודים בדקירת הנער באשדוד: "רצו לסגור חשבון"

המשטרה עצרה שני נערים החשודים במעורבות בדקירתו של התלמיד שנפצע בינוני בקטטה מחוץ לתיכון מקיף ט' בעיר. השניים, שלומדים בבית ספר אחר, היו מסוכסכים לפי החשד עם הנער שהותקף וביקשו לנקום

פרסום ראשון: לאחר שעות ספורות של חיפושים, עצרה המשטרה שניים מהמעורבים באירוע הדקירה הבוקר (ג') של הנער בן ה-15 מחוץ לשערי בית ספר מקיף ט' באשדוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה התרחש בשעות הבוקר, כשהתלמיד הצעיר היה בדרכו לביתו מבית הספר, אז הותקף על ידי שני הנערים, תלמידים מבית ספר אחר. השניים נמלטו מהזירה ושעות לאחר מכן נתפסו על ידי שוטרי משטרת אשדוד, בפיקודו של סנ"צ נועם שקל.

סקרנים בזירה, הבוקר (חדשות 2)

למקום הוזעקו תוך זמן קצר פרמדיקים של מד"א ואנשי איחוד הצלה שהעניקו לנער טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו במצב בינוני לבית החולים קפלן ברחובות, כשהוא סובל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון.

גורם במשטרה המעורה בפרטי המקרה, אמר בשיחה עם חדשות 2 Online כי על פי הערכה ראשונית, מדובר בסכסוך בן מספר ימים בין הנערים, שהגיעו למקום "לסגור חשבון" עם בן ה-15.

חניון בית הספר, מקיף ט' (חדשות 2)

״כשהגענו למקום ראינו ברחוב נער כבן 15 שוכב על הכביש בסמוך לכניסה למוסד חינוכי. הוא היה פצוע עם מספר דקירות בפלג גופו העליון ובהכרה מלאה, וניתן היה לתקשר איתו", סיפרו אשר ארביב ונחום דוד, פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה וטיפלו בנער. "במקום הייתה המולה והנער היה מאוד נסער. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני ופיננו אותו תוך כדי טיפול לבית החולים קפלן כשמצבו מוגדר בינוני", הוסיפו הפרמדיקים.

השוטרים במהלך הסריקות, הבוקר (דודו חן)

ד"ר מארק גלמן, סגן מנהל המחלקה לכירורגיה דחופה בבית החולים קפלן סיפר כי הנער נמצא כעת בהכרה מלאה ומצבו מוגדר כעת קל עד בינוני. "הוא הגיע עם דקירות מרובות מסכין בגב ובבטן. לאחר טיפול רפואי ראשוני בפציעות, שלחנו אותו לבדיקות הדמייה, לאחריהן נדע כמה עמוקות הפציעות שלו", אמר הרופא הבכיר. "נדע אם הוא נפגע באיברים פנימיים, ובעיקר אנחנו מקווים שהסכין לא חדרה לחלל הבטן".