קטטה בין תלמידי תיכון באשדוד: בן 15 נדקר ונפצע בינוני

הנער נדקר מספר פעמים בפלג גופו העליון במהלך קטטה בין תלמידים בחנייה שמחוץ לתיכון מקיף ט' בעיר. החשודים בדקירה נמלטו מהזירה והמשטרה פתחה בסריקות במטרה לאתרם. הפצוע פונה לבית החולים קפלן ברחובות

זירת הדקירה, היום (חדשות 2)

מקרה אלימות נוסף סמוך למוסד חינוכי: תלמיד תיכון בן 15 מבית הספר מקיף ט' באשדוד, שהיה בדרכו לביתו, נדקר ונפצע באורח בינוני עד קשה במהלך קטטה בין מספר תלמידים בחנייה שמחוץ לבית הספר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים של מד"א ואנשי איחוד הצלה שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים קפלן ברחובות, כשהוא סובל ממספר פצעי דקירה בפלג גופו העליון.

הקטטה פרצה בחנייה שמחוץ לבית הספר ברובע י"ב בעיר והחשודים בדקירת הנער נמלטו מהמקום. כוחות משטרה גדולים, בפיקודו של מפקד משטרת אשדוד סנ"צ נועם שקל, סורקים את האזור במטרה לאתרם.

המשטרה בזירת האירוע (דודו חן)

״כשהגענו למקום ראינו ברחוב נער כבן 15 שוכב על הכביש בסמוך לכניסה למוסד חינוכי. הוא היה פצוע עם מספר דקירות בפלג גופו העליון ובהכרה מלאה, וניתן היה לתקשר איתו", סיפרו אשר ארביב ונחום דוד, פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה וטיפלו בנער. "במקום הייתה המולה והנער היה מאוד נסער. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני ופיננו אותו תוך כדי טיפול לבית החולים קפלן כשמצבו מוגדר בינוני".

שורה של תקריות אלימות בבתי הספר

האירוע הבוקר באשדוד מצטרף לשורה של מקרי אלימות בבתי ספר ברחבי הארץ בשבועות האחרונים. אתמול פונה תלמיד תיכון בגימנסיה העברית "הרצליה" שבתל אביב לבית החולים במצב קל, לאחר שהותקף על ידי חברו לספסל הלימודים באמצעות מספריים.

על פי החשד, נטל אחד התלמידים את החפץ החד שהיה ברשותו ודקר את חברו באוזנו. התלמיד המותקף נזקק לטיפול רפואי והועבר לבית החולים איכילוב, כשהוא סובל מחתכים.

ימים ספורים קודם לכן, הותקף נער בן 14 בכיתתו בירושלים על ידי מספר תלמידים מבוגרים ממנו בבית הספר על שם טדי קולק בשכונת פסגת זאב בירושלים. בריאיון לחדשות 2 Online סיפר התלמיד כי הנערים אמרו לו שהגיעו "לסגור איתו חשבון" ואז התנפלו עליו.