כך נעצר המורה החשוד בפדופיליה

לידי חדשות 2 Online הגיע סרטון המתעד את רגעי המעצר של המורה מחולון, החשוד כי התכוון לקיים מפגש מיני עם אדם שהציג עצמו כנער בן 14. ברכבו של המורה נמצאו אביזרי מין רבים, אך לשוטרים סיפר כי מדובר במשחק בלבד

המורה החשוד בפדופיליה, שאתמול פרסמנו לראשונה על מעצרו, הובא היום (ג') לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. לידי חדשות 2 Online הגיע תיעוד של רגע מעצרו בחניון במרכז הארץ. ברכבו של המורה נמצאו אביזרי מין רבים, והוא סיפק לשוטרים שלל תירוצים להימצאותם במכונית. לדברי השוטרים, על חלק מהאביזרים היו תווי קנייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד, מורה בן 37 מחולון שמשמש גם כמורה פרטי, התכוון להיפגש - על פי החשד - עם נער בן 14, אך לא ידע שלמעשה מדובר באבי דוביצקי, אזרח שפועל לאתר עברייני מין ברשת. השוטרים שהגיעו לעצור אותו הופתעו לגלות ברכבו את אביזרי המין, והחשוד הסביר להם: "לא התכוונתי לעשות עם הנער דבר". על אביזרי המין אמר שהם "רק משחק".

"זה פשוט לא הגיוני שאדם כזה מלמד תלמידים ומעביר שיעורים פרטיים", אמרו גורמים במשטרה. "השוטרים הגיעו מיד בעקבות קריאת האזרח ועצרו אותו. אנחנו מקווים שבמשרד החינוך ישכילו לבחון טוב יותר את מי הם מעסיקים".

ברכב נמצאו אביזרי מין (חדשות 2)

לידי חדשות 2 Online הגיעו תמלילי השיחות בין השניים:

מורה: נמשך לגברים בוגרים ? שלח לי תמונה עדכנית שלך. אתה מתוק. אז אפשר להיפגש בראשון?

"קטין": מה נעשה אבל?

מורה: מה שבא לך, נתפנק ביחד. אני בדיוק בדרך לתלמיד מתפנה ב-21:00 נוכל לדבר, סבבה?

"קטין": טוב.

מורה: רוצה להיפגש?

"קטין": מתי? מה נעשה?

מורה: נשב, נדבר נכיר. רוצה להיות אישתי?

"קטין": אני בן.

מורה: נכון, כאילו תהיה הבייבי שלי.

"קטין": מה זה אומר מבחינתי?

מורה: תפנק אותי, וגם אני אותך.

בית משפט השלום בתל אביב שחרר היום (ג') את המורה למעצר בית בתנאים מגבילים של הרחקה, אי יצירת קשר והפקדת ערבויות נוספות תמורת שחרורו.

מורה ממודיעין חשוד שצילם את תלמידותיו

במקרה אחר שבו מעורב מורה בחשד לעבירות מין, נעצר הבוקר מורה לספורט, תושב מודיעין בן 42, בחשד שצילם את תלמידותיו מתלבשות בכיתה בבית ספר תיכון במרכז הארץ. בחקירתו הוא הכחיש את החשדות נגדו.

לפני כשלושה שבועות דיווחו התלמידות כי המורה צילם אותן והוא טופל משמעתית על ידי הנהלת בית הספר ופוטר מעבודתו. בהמשך הוגשה תלונה במשטרה, המורה זומן לחקירה והמשטרה לקחה ממנו את המחשב ואת הטלפון הנייד.

מחיפוש של החוקרים במכשירים האלקטורניים עלה, כי המורה החזיק ברשותו עשרות קבצים של חומרים בעלי אופי פדופילי, וסרטונים שבהם נראים איברים מוצנעים של אזרחים שצולמו בלי ידיעתם.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv