חשד: מורה לספורט צילם תלמידות מתלבשות

מורה בן 42 שלימד בתיכון באזור המרכז נעצר ונחקר בחשד שצילם את תלמידותיו מתלבשות. במחשבו נמצאו עשרות קבצים בעלי תוכן פדופילי, וצילומים של איברים מוצנעים שבוצעו במצלמות נסתרות

המורה צילם את התלמידות מתפשטות (shutterstock)

מורה לספורט, תושב מודיעין בן 42, נעצר בחשד שצילם את תלמידותיו מתלבשות בכיתה בבית ספר תיכון במרכז הארץ. בחקירתו הוא הכחיש את החשדות נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כשלושה שבועות דיווחו התלמידות כי המורה צילם אותן והוא טופל משמעתית על ידי הנהלת בית הספר ופוטר מעבודתו. בהמשך הוגשה תלונה במשטרה, המורה זומן לחקירה והמשטרה לקחה ממנו את המחשב ואת הטלפון הנייד.

מחיפוש של החוקרים במכשירים האלקטורניים עלה, כי המורה החזיק ברשותו עשרות קבצים של חומרים בעלי אופי פדופילי, וסרטונים שבהם נראים איברים מוצנעים של אזרחים שצולמו בלי ידיעתם.

אתמול: מורה מהמרכז נעצר בחשד לניסיון מעשה מגונה בנער

רק אתמול עצרה המשטרה מורה ממרכז הארץ בחשד לניסיון מעשה מגונה בקטין ופדופיליה ברשת. החשוד, בן 37, שמשמש גם כמורה פרטי, נעצר והועבר לחקירה. על פי החשד, ביקש המורה להיפגש עם אדם שהציג את עצמו כנער בן 14, ופועל לטענתו לאתר עברייני מין ברשת. הוא פנה אל אותו "קטין" ברשת והשניים התכתבו במשך מספר ימים.

בשלב מסוים במהלך השיחות, ביקש המורה להיפגש עם הנער ולקיים עמו יחסי מין. הערב, לאחר שקבעו השניים להיפגש, מצא המורה את השוטרים ממתינים לו במקום הנער. בשיחה לפני הפגישה הוא אף סיפר כי הוא מגיע משיעור פרטי.

השוטרים שעצרו אותו נדהמו לגלות כי ברכבו של החשוד נמצאו אביזרי מין. על פי החשד, כתב המורה לקטין שהוא רוצה "לפנק אותו" ולקיים איתו יחסי מין. "אתה תהיה הבייבי שלי, אתה מתוק", כתב האיש במהלך השיחות. לשוטרים לעומת זאת אמר המורה כי לא התכוון לעשות דבר עם הנער.