אבי החשוד המרכזי בתקיפה המינית של בת ה-13: "רצה להוכיח שהוא גבר"

ארבעה נערים נעצרו בחשד לתקיפה של בת 13, תיעוד של המעשים והפצתם. בשיחה עם חדשות 2 Online אומר אביו של החשוד המרכזי בפרשה כי הכל נעשה בהסכמת הנערה. "היא כתבה לו: 'אמא ואבא לא בבית, תבוא אליי'", טען האב בריאיון

אחרי חשיפת הפרשה הבוקר (ב'), במסגרתה חשודים ארבעה נערים כי תקפו מינית בת 13, תיעדו והפיצו את המעשים, סיפק הערב (ב') אביו של החשוד המרכזי את גרסתו. "הבן שלי בסך הכל רצה להוכיח לחברים שלו, שהכירו בינו לבין הנערה, שהוא גבר", אמר אביו של החשוד בריאיון בלעדי לחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בני, בן 17.5, מעולם לא היה עם אישה או נערה, וכפי שהבנתי ממנו החברים שלו הכירו בינו לבין אותה נערה", טען האב. "היה ביניהם אקט מיני, אני לא יודע בדיוק מה היה, ואכן הוא תיעד את המקרה. כאשר חברו אמר לו: 'אתה לא גבר', בני רצה להוכיח לו שהוא באמת גבר, ולכן צילם את האקט המיני עם הנערה. כך הסרטון עבר".

האב בטוח כי הבן עשה את המעשים בתום לב. "אני בטוח שבני עשה את זה מתוך טמטום", המשיך האב. עם זאת הוא חזר וציין כי "יש להדגיש שהוא עשה את זה בהסכמתה של הנערה".

"הנערה בעצמה יזמה את השיחות בפייסבוק"

אביו של החשוד תיאר כי אמש הגיעו בלשי תחנת המשטרה לבית המשפחה. "הם עצרו את הבן שלי, ומאוחר יותר התלוויתי אליו לתחנה", סיפר. "כל הדרך לא ידעתי על הקשר בינו לבין הנערה. בדרך הוא הסביר לי מה קרה, אבל אני יודע בוודאות שהכל היה בהסכמתה, ואפילו במשטרה ראו את השיחות בינו לבינה בפייסבוק, אותן שיחות שהיא בעצמה יזמה".

האב המשיך ופירט את תוכן השיחות, לטענתו: "היא כתבה לו 'אמא ואבא אינם בבית, תבוא אליי'". לדבריו, כששאל את בנו מה עשה עם הנערה אמר לו: 'זה היה בהסכמה, היא רצתה את זה'. "אני לא רוצה לקפח את הנערה במקרה הזה, אבל זו גרסתו של בני והוא דבק בה", ציין.

אביו של החשוד מתח בין היתר ביקורת על החינוך בבתי הספר. לטענתו, החינוך בכלל ובחברה היהודית בפרט הוא שונה לגמרי ממנגנון החינוך שבו גדל בנו - וכאן טמונה הבעיה.

עו"ד סאהר פאר, המייצג את החשוד המרכזי מטעם הסנגוריה הציבורית, מסר כי "מחר ייערך דיון בעניינו של החשוד המרכזי. נפגשתי עמו, והוא מכחיש שהיחסים היו לא בהסכמה. כל מה שאירע היה בהסכמתה של הנערה, שיזמה את האירוע".