הקלטות השיחות בין אביו של גולן לקטינות נחשפות: "תביאי חברה זורמת"

במהלך החקירה הסמויה בפרשת "משחקי חברה" הקליטו החוקרים את כל שיחות הטלפון של אביו של אייל גולן, דני ביטון. האזנות הסתר האלה יהפכו לראיות מרכזיות בכתב האישום. כך נשמעו השיחות

הפרקליטות צפויה להגיש בקרוב כתב אישום נגד אביו של אייל גולן, דני ביטון, החשוד המרכזי בפרשת "משחקי חברה". חקירת המשטרה נמשכה שלושה חודשים ארוכים שבהם הקליטו החוקרים את שיחות הטלפון שביצע האב, ומהן עולה כי הוא ידע שאותן צעירות שאיתן קיים יחסי מין הן קטינות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

באחת השיחות מהאזנות הסתר של המשטרה שהגיעו לידי חדשות 2, מנסה ביטון לכאורה לשדל את הצעירה לבלות עימו ולהביא איתה חברה נוספת. הנערה נענית לחיזוריו, ומבהירה כי השיחה מתקיימת בשעה שהיא בבית הספר. כך זה נשמע:

ביטון: מה קורה נסיכה?

קטינה: הכל טוב.

ביטון: אם אני לא שומע כל בוקר את הקול שלך, לא עובר לי היום.

קטינה: מה...? היום יוצאים?

ביטון: בטח. מה זה הצעקות האלה?

קטינה: בבית ספר, בבית ספר, כואב לי הראש כבר מהם.

ביטון: את רוצה שבערב נבוא נאסוף אותך?

קטינה: כן, יוצאים.

ביטון: בדיוק, אני, את ו... את מי את מביאה? אמרת (שאת) מביאה עוד אחת.

קטינה: את...

ביטון: תביאי מה שיהיה, גם כן אחרת, זורמת, לא חשוב...

כתב אישום לא יוגש נגד אייל גולן בפרשה הזו, אך מההקלטות עולה תמונה מבחילה, של אב ובן שחולקים לכאורה יחד נערות צעירות.

ביטון: אני יש לי בעיה ... כל יום שלוש, ארבע...

קטינה: לא, כפרה עליך.

ביטון: אז אני שומר עליך, ואני שומר עליך באהבה ואני לא רוצה שתזד... עם ההוא ועם ההוא ועם ההוא ועם ההוא, ובסוף אני אקח אותך להזד... איתי ועם איל, שחס וחלילה יקרה משהו, אז מה יהיה?! מה, את לא יודעת מה זה?

קטינה: דני, מה נראה לך? אם זה לא אתה, או איל... אף אחד זה, זה לא בלי (אמצעי מניעה), מה נראה לך?!

מהשיחות עולה כי ביטון ניסה לשכנע את הצעירה להביא עימה חברות נוספות. גם הפעם מתקיימת השיחה בשעה שהיא נמצאת בבית הספר שבו היא לומדת, אך הוא ממשיך לנסות לשדל אותה להצטרף אליו לבילוי לילי.

ביטון: עשיתם יום הולדת, הא?!

קטינה: כן, יום הולדת ממש.

ביטון: איפה, בג'קוזי, בספא?

קטינה: בספא, בג'קוזי.

ביטון: אורגיה כולכם?

קטינה: כן... אתה בערב בא, נכון?!

ביטון: כן. את לא מביאה אף אחת איתך, או מה?

קטינה: לא, אני מביאה. אני אדבר איתך עוד מעט דני, אני צריכה להיכנס עכשיו לשיעור.

אייל גולן, ארכיון (פלאש 90)

אייל גולן לא יועמד לדין בתיק הזה משום שהעדויות נגדו נמצאו כלא אמינות. אבל אם למישהו היה ספק לגבי מודעותו להתנהלותו המינית של אביו, בשיחה הבאה מציע ביטון לאחת הקטינות להצטרף לנסיעה במכונית ההפקה בדרך להופעות:

ביטון: מי שנשאר בסוף הכי מרוויח זו רק את, ומי שתרוויח לכל אורך הדרך זו רק את והם רק... עוד מעט יש לנו אילת, יש לנו רומניה, יש לנו היכל התרבות, יש לנו קיסריה, יש לנו חיפה, יש לנו ירושלים, יש לנו ממילא, יש לנו בנייני האומה, ים של הופעות, ים של זה... כל הופעה את באה איתי באוטו הגדול, נהנית מכל רגע.

קטינה: טוב דני.

ביטון: מבינה?

קטינה: אתה חיים שלי.

ביטון: ואת נוסעת איתנו ונהנית, ומה שאת צריכה אל תדאגי. מה שתצטרכי סיגריות, בגדים, נקנה לך, נביא לך, כי קודם כל את ילדה סבבה. את מי את אוהבת הכי הרבה בעולם?

קטינה: אותך.

ביטון: אהבה מהלב, בלבלב אני אוהב אותך...

עו"ד שרון קינן, פרקליטו של דני ביטון דחה את הטענות והסביר היום כי "בחקירה הוא נתן הסבר על כל החשדות, מה קרה ומה היה. אני בטוח שבסופו של יום לא יוגש נגדו כתב אישום". גם פרקליטו של נהגו של גולן, צחי אסולין, עורכי הדין בני נהרי ושוש חיון מדגישים כי מרשם חוזר ומכחיש כל קשר על סיום יחסי מין עם הנערות.

בשבוע שעבר הודיעה הפרקליטות על כוונתה להגיש כתבי אישום נגד דני ביטון, נהגו של גולן צחי אסולין ושני מעורבים נוספים. ההקלטות הללו ואחרות עומדות בבסיס האישום. הפרקליטות צפויה לטעון שלא מדובר רק ביחסים עם קטינות, אלא במערכת נצלנית של ממש עם נערות במצוקה, שחלקן הוצאו מבתיהם עקב התעללות הורים, שימוש בסמים ועיסוק בזנות.