"התרברב" בפייסבוק ביצירותיו - ונעצר

תלונה שהתקבלה במשטרת נתניה על ריסוס כתובות גרפיטי על עשרות קירות ושלטי פרסום ברחבי העיר, הובילה להקמת צוות חקירה שעלה על עקבות החשוד באמצעות חיפוש ברשת החברתית. החוקרים מצאו בדף הפייסבוק של צעיר בן 21 תמונות של כתובות הגרפיטי ועיכבו אותו לחקרה - שבמהלכה הודה כי הוא אחראי לכתובות

ריסס עשרות כתובות על קירות ושלטים (דוברות משטרת נתניה)

פרסום "היצירות" בפייסבוק הוביל למעצר: צעיר בן 21 מנתניה נעצר על ידי המשטרה, לאחר שפרסם ברשת החברתית תמונות של כתובות גרפיטי שצייר על גבי מבנים. בחקירתו הודה שהוא אחראי ללא פחות ממאה כתובות וציורים שרוססו ברחבי העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחרונה התקבלה תלונה במשטרת נתניה על ריסוס כתובות גרפיטי על עשרות קירות מבנים ושלטי פרסום ברחבי בעיר. חוקרי ובלשי מחלק הנוער, בפיקודו של פקד דויד מייליך, פתחו בחקירה.

תחילה לא היה לחוקרים קצה חוט, אלא שחקירה מאומצת הובילה אותם לצעיר בן 21, תושב העיר. בבדיקת דף הפייסבוק שלו מצאו שוטרי מחלק הנוער תמונות של עשרות ציור גרפיטי שרוססו על קירות מבנים ציבוריים ברחבי נתניה.

הצד השלישי על הפרסום בפייסבוק (דוברות משטרת נתניה)

הבוקר יצאו בלשי מחלק הנוער לעבר ביתו של הצעיר במטרה לעכבו לחקירה, אך עוד בטרם הגיעו לשם הם הבחינו במשאית גדולה להובלת בשר, שעל ארגז הקירור שלה מתנוססת כתובת גרפיטי שהייתה מוכרת להם מהפרסומים ברשת החברתית.

גרפיטי גם על משאית להובלת בשר (דוברות משטרת נתניה)

השוטרים עצרו את נהג המשאית כדי לברר האם יש לו קשר לצייר וזה אמר להם שלפני מספר ימים גילה כי על גבי המשאית רוססו הכתובת, והחברה מחייבת אותו לשלם מכיסו את הנזק הנעמד בכ-5,000 שקל.

השוטרים גבו במקום תלונה מהנהג והמשיכו לעבר בית מגוריו של החשוד - ועיכבו אותו לחקירה, שבסיומה נשלח לביתו בתנאים מגבילים.