חשד לניסיון חיסול: מטען חבלה התפוצץ ברכב בקריית ים

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו לרחוב הלילך בעיר, לאחר דיווח על פיצוץ עז שנשמע מחנייה במקום. מבדיקה ראשונית של הזירה עולה כי מטען חבלה הוצמד ככל הנראה לכלי רכב של אדם המוכר למשטרה וכי הרקע למעשה הוא פלילי. באירוע לא היו נפגעים והמשטרה פתחה בחקירה

הרכב שנפגע בקריית ים (כב"ה מחוז חוף)

שוב פיצוץ ברכב בקריית ים: כוחות גדולים של משטרה וכיבוי אש הוזעקו הלילה (ה') לרחוב הלילך בעיר בעקבות דיווח על פיצוץ עז שנשמע במקום. באירוע לא היו נפגעים וההערכה היא כי הרקע למעשה הוא פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הכוחות שהגיעו לזירה מצאו את רכבו של אדם המוכר למשטרה, שניזוק מעוצמת הפיצוץ. חבלני מרחב חוף שבחנו את נסיבות הפיצוץ מצאו כי הגורם לו הוא מטען חבלה שהוצמד למכונית. לרכב לא נגרם נזק כבד והוא לא התלקח. שוטרי תחנת זבולון ממשיכים בחקירת נסיבות האירוע.

בחודש שעבר: פצוע בניסיון חיסול בעיר

זירת ניסיון החיסול הקודם (חדשות 2)
לפני כחודש נפצע בקריית ים גבר בן 34 המוכר למשטרה, בפיצוץ ברכב ברחוב התבור בעיר. ההערכה היא כי הרקע לאירוע הוא סכסוך בין גורמים בשוק האפור.

החקירה העלתה כי הפיצוץ אירע בשעה שבעל הרכב יצא עם מכוניתו מהחנייה. בשלב זה הופעל מטען שככל הנראה הוצמד למכונית. מעוצמת ההדף נגרם נזק קל למספר דירות סמוכות ולמכונית הפרטית נגרם נזק כבד מאוד.