בריונים ניסו להכות תלמיד - ונהדפו על ידי המורה

מורה לאנגלית ממרכז הארץ העבירה שיעור בכיתה בתיכון, כשלפתע התפרצו לכיתה שלושה נערים רעולי פנים שאינם תלמידים בבית הספר, על פי החשד כדי להכות תלמיד עמו הם מסוכסכים. המורה לא נבהלה, הדפה אותם בכוח החוצה, הצליחה לחשוף אחד מהם אך נפצעה בעצמה

הנערים ניסו להיכנס לכיתה - ונהדפו בכוח ( (רויטרס)

שלושה צעירים לבושי ברדסים חדרו אתמול (ד') לבית ספר תיכון במרכז הארץ, על פי החשד כדי לפגוע באחד התלמידים עמו היו מסוכסכים. השומר לא נתן להם להיכנס, אך הם בכל זאת מצאו דרך להסתנן למבנה. מה שהם לא לקחו בחשבון זה את המורה לאנגלית, שלא התכוונה לאפשר להם לפגוע בתלמיד שלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עדי ראייה סיפרו כי הנערים, שאינם תלמידים בבית הספר, התפרצו לכיתה באמצע השיעור לעיני המורה והתלמידים המופתעים. המורה קרת הרוח השיבה מלחמה והדפה את השלושה מחוץ לכיתה בכוח, כשהיא לא נרתעת מיתרונם המספרי.

במהלך הקטטה הצליחה המורה, שאף נשרטה בידה, להוריד את הברדס מפניו של אחד הנערים ולחשוף את פניו. לאחר מכן, משלא הצליחו לבצע את זממם, הם נמלטו מהמקום.

ממשרד החינוך נמסר כי בעקבות האירוע הוגשה תלונה במשטרה על ידי מנהלת בית הספר. במשטרה אומרים כי המנהלת דיווחה על האירוע בתחנת גלילות, וכי הוא יטופל. כמו כן, תיבדק גם הדרך בה הצליחו הנערים להיכנס לשטח בית הספר למרות שהשומר לא איפשר להם לעשות זאת.