"דם" בסניף מקדונלדס ביפו

עובדי מסעדת המזון המהיר הופתעו לגלות כתובת המזוהה עם המאבק לזכויות בעלי החיים ונגד תעשיית הבשר על חזית המסעדה, שם נשפך צבע אדום. המשטרה פתחה בחקירת המקרה, אך טרם נעצרו חשודים במעשה

סניף המסעדה ביפו הבוקר (דוברות משטרת ת"א)

בסניף מסעדת "מקדונלדס" בשדרות ירושלים ביפו ריססו הלילה אלמונים את הכתובת ALF ושפכו צבע אדום שגרם נזק לחזית המסעדה הפונה לרחוב. עובדי המסעדה המופתעים גילו את הכתובת, הזעיקו את המשטרה, ולאחר מכן ניקו את המסעדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פירוש הכתובת הוא ככל הנראה "החזית לשחרור החיות", ועל פי החשד הרקע למעשה הוא מחאה של פעילי זכויות בעלי חיים נגד אכילת בשר או התעללות בבעלי חיים בתעשיית הבשר. שוטרי מרחב יפתח פתחו בחקירה, אך טרם נעצרו חשודים במעשה.

הפעם האחרונה בה מחו פעילי זכויות בעלי החיים באופן דומה היתה לפני תשעה חודשים, אז נצבעו באדום מזרקת אגם בכיכר דיזינגוף בתל אביב, במזרקת קסטל באבן גבירול פינת רחוב נורדאו וגם במזרקת נגה ביפו, בקרבת סניף מקדונלדס שהושחת הבוקר. ראשים כרותים של חיות הושלכו במקום.

במזרקת הקסטל נתגלה ראש פרה ובמזרקה אחרת - ראש עז. מאחורי המעשה עמדו פעילי זכויות בעלי חיים שכינו עצמם "269" על שם מספרו של עגל שיועד לשחיטה ברפת בישראל, ומייצג לדבריהם את הסבל של בעלי החיים בתעשיית המזון.