עימות בין האם למנהל תועד במצלמות האבטחה

תיעוד מצלמת האבטחה בבי"ס בחיפה חושף, עפ"י החשד, שדווקא האם שהתלוננה על אלימות מצד מנהל ביה"ס של בנותיה, היא זו שתקפה אותו - ומיהרה להתלונן במשטרה. השוטרים מיהרו לעצור אותו, אך לבסוף הוא שוחרר

שוב תקרית של אלימות בבית הספר: מצלמות אבטחה בבית ספר בחיפה חשפו עימות שהתקיים בין המנהל לבין אם לשתי תלמידות בתיכון. על פי החשד, האם תקפה את מנהל בית הספר לאחר שזה העיר לאחת מבנותיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האם הגיעה לבית הספר ככל הנראה כדי להביע את זעמה בפני המנהל, ובמקום התפתחו חילופי דברים. בשלב מסוים החלה על פי החשד האם לקלל ולהשתולל ואף תקפה את מנהל בית הספר.

לאחר התקרית החמורה, הגיעו האם ושתי בנותיה לתחנת המשטרה והגישו תלונה, בטענה כי המנהל הוא זה שהכה את אחת הבנות. "הבנות הצביעו על חבלות", אמר לחדשות 2 Online מפקד משטרת חיפה, ניצב משנה אבי אדרי. "אחת מהן הצביעה על חבלה בזרוע ימין, שנגרמה ככל הנראה מלפיתה, והאחרת הצביעה על שריטה בעין".

מצלמת אבטחה של בית הספר תיעדה את התקרית כולה. במשטרה מחכים לצפות בסרטון כדי לנסות להבין מי אחראי או אחראים לתקרית הזו.

במשטרה טוענים כי זימנו את המנהל לחקירה, ומפאת כבודו אף אפשרו לו להגיע ברכבו הפרטי, אך מתחו ביקורת על כך שלא ניגש מיוזמתו לתחנת המשטרה לאחר התקרית האלימה. בסיום החקירה ביטלו הבנות את תלונתן והמנהל שוחרר.

בעקבות התקרית האלימה הוחלט בהסתדרות המורים להשבית מחר (ב') את הלימודים בבתי הספר העל-יסודיים בחיפה בשעות 08:00-09:00.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "בעקבות תלונה שהוגשה על ידי תלמידות בית הספר כי על פי החשד מנהל המוסד תקף אותן פיזית, נפתחה חקירה והמנהל זומן לחקירה והגיע עצמאית, מלווה בשוטר, לחקירה. החקירה טרם הסתיימה. לאחר בחינת הארוע הינחה מפקד המחוז לבחון את התנהלותו".  

מעיריית חיפה נמסר בתגובה: "ראש העיר מגלה אפס סבלנות כנגד אלימות בין כותלי בית הספר, במיוחד מצד הורים כלפי הצוות החינוכי. ראש העיר מעודד את המורים והמנהלים להגיש ללא דיחוי תלונות כנגד הורים לילדים הנוהגים כלפיהם באלימות, בין גופנית ובין מילולית. ראש העיר הורה לכנס את מנהלי בתי הספר בעיר לפגישה עם מפקד תחנת המשטרה בחיפה, על מנת שיתודרכו לקראת אירועים מצערים מסוג זה".