חשוד בפדופיליה שלח סרטון מגונה ונפל בפח

גבר בן 31 מהצפון שלח סרטונים שבהם מצולם איבר מינו ומסרונים מיניים לנערה בת 13, אלא שהוא לא ידע שלמעשה מדובר בגבר שמתחזה לקטינה. המשטרה עצרה אותו, ובמחשבו נמצאו חומרי פדופיליה שכללו תמונות איברי מין של קטינות וסרטונים שבהם מתועדות נערות בשעה שמבוצעים בהן מעשים מגונים

הפדופיל נפל בפח (אילוסטרציה) (shutterstock)

גבר בן 31 מצפון הארץ נעצר בשבוע שעבר בחשד לעבירות פדופיליה. זאת, לאחר שגבר שהתחזה לנערה בת 13 קיבל מהחשוד סרטונים שבהם הוא נראה עירום, כשהמצלמה מתמקדת באיבר מינו. החשוד אף שלח ל"נערה" הודעות ובהן רמיזות מיניות. היום (א') צפויה פרקליטות מחוז צפון להגיש נגדו כתב אישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, הגבר שאל את ה"נערה" האם היא בת 13, ולאחר שהמתחזה השיב בחיוב, הוא לא עצר את מעשיו, המשיך לשלוח לנערה מסרים וביקש תמונה שלה. במקרה נוסף, הוא חשוד שצילם את עצמו מבצע מעשה מגונה בעצמו, ושלח את הסרטון לגבר המתחזה.

במהלך פעולות החקירה של חוקרי מפלג ההונאה של המחוז הצפוני במשטרה בוצע חיפוש במחשבו האישי ונמצאו חומרים פדופיליים שכללו תמונות איברי מין של קטינות וסרטונים שבהם מתועדות נערות בשעה שמבוצעים בהן מעשים מגונים.

חומר החקירה הועבר לפרקליטות מחוז הצפון עם המלצה להגיש כתב אישום נגד הגבר בגין ניסיון לביצוע מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, פרסום חומר תועבה של קטין, החזקת חומר תועבה של קטין וניסיון הטרדה מינית.